Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Aperion Development Vip Market

kaaaaaan111

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
lisans.oyunpaneli.xyz
Öncelikle Merhaba Development Dünyasına Yeni Giriş Yapmış Olduğum Fivem İçin Yazdığım İlk Script Meta Kartlı Vip Market QBTOESX uyumludur

Üstünde Kart Varsa Açılıyor

66647

Eğer Kart Yoksa Verdiği Uyarı

66648

İtem Halinde Kart

66649

Black Market Çok Yakında...

Son düzenleme:
Başarılarının devamını dilerim ama bu kadar basit bir scripti bence satmamalısın.

:rolleyes: ?

Kardeşim Callback kullanıyorsun :) gelmişsin beleş diyorsun ordan burdan alıp free atıyorsun MDT yazılım hizmetleri olarak başarısızlığının devamını dileriz
Başarılarının devamını dilerim ama bu kadar basit bir scripti bence satmamalısın.

....

Konuyu gördüğümde bende basit dedim fakat bu kadar saldırgan yaklaşmamak gerek, sırf bu yüzden yurt dışı kitlesine yoğunlaştım toxic olmanın bir anlamı yok benim icin önemli olan "yeni girmiş olman ve ilk yazdığın script olması" bu kelimeyi yazdığında zaten eleştirmek veya saldırgan tavırlara bürünmek anlamsız, fakat satış yapman da bir okadar garip umarım bu konu altında yaşadığın tecrübe sana bunu öğretmiştir.

Konuyu gördüğümde bende basit dedim fakat bu kadar saldırgan yaklaşmamak gerek, sırf bu yüzden yurt dışı kitlesine yoğunlaştım toxic olmanın bir anlamı yok benim icin önemli olan "yeni girmiş olman ve ilk yazdığın script olması" bu kelimeyi yazdığında zaten eleştirmek veya saldırgan tavırlara bürünmek anlamsız, fakat satış yapman da bir okadar garip umarım bu konu altında yaşadığın tecrübe sana bunu öğretmiştir.
olay yeni başlaması değil bunu satması zaten

öğretti ustad bizimkilerden hiç bir şey olmaz insan gibi uyaran oldu direkt link ekledim oraya mesela bunlar kem küm yapıyor

Sadece getInventoryItem görebiliyorum?

Ellerine sağlık yararlı paylaşım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!