Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım AntiCheat- Farklı Bir Boyut

Değerli Yetkililer Konuyu Temizlediginizde Lütfen Yorum DÜşün neden temizlediginizi ?

Tartışma içerikli baltalıyıcı yorumlar tarafımca temizlenmiştir.

Merhaba, tartışmaya devam ederseniz gerekli işlemler uygulanacaktır.
D Dex

neyi baltalıyor birader konu sahibi rahatsız olsa bildirir silersin
satış konusu değil burası tanıtım konusu
Baltalayıcı ile tartışma içerikli mesaj aynı anlama denk geliyor ayrıca üslubunuzu düzeltmenizi öneririm, iyi günler.

Hocam konuyu az salsan nasıl olur ne zaman baksam sen varsın konu içinde EndlessRainn EndlessRainn

Yetkili arkadaşlara zorluk çıkarmayın lütfen, arkadaşlar sadece işlerini yapmaktalar.
Özel bir meseleniz varsa lütfen bunu üst yetkililere bildirin, konu içeriğini kirletmemeye özen gösterin.

Arkadaşlar forumda yazılı olmayan etik bir kural vardır.

Önce öz-eleştiri sorna karşı kişiyi eleştiri burada siz aynı hareketi yapıyorsanız gelip başkasını eleştirme hakkında kendinizde lütfen görmeyin. (Başka bir hosting'i eleştirirken bile ben durup bakıyorum ulan bu adamın yaptığını yapmıyorum değil mi diye ?) Gördüğünüz her konuya yorum yapmanız gerekmiyor.

Yok o ac yok bu ac burada tartışılan arkadaşın yaptığı anticheat altyapısı farklıda olsa üzerine belki bir şey koymuş veya koyacak. Sizden görüşlerinizi istiyor. Bu kadar basit çok farklı düşüncelere kapılmayın sanki anormal bir şey mi biri güzel bir kod yazmışsa neden 2.defa aynı kod yazılsın amelemiyiz biz ?

banlamasının sebebi eden clothesshop un vs uzun satırlı bir script ismi olması. bayraktar tb2 gibi olur umarım ileride

مرحبًا أعضاء المنتدى الأعزاء ، أود أن أعطي جناحًا صغيرًا لـ Antichaten ، الذي لم يتم تحديد اسمه الكامل بعد ، والذي ظل قيد التطوير على مدار الأسبوعين الماضيين ، بعد أخذ البنية التحتية من X Anticheat. من فضلك لا تحجم عن تعليقات. يمكنني تحسين أكثر مع اقتراحاتك

يمكنك القدوم إلى Discord ومتابعة التحديثات.

فيديو صغير مضاد للحقن

[URL unfurl = "true"] [/ URL]

AntiVPN

unknown.png

الميزات Anticheat الحالية:
Anti VPN
الأضرار المضادة للانفجار
مكافحة الأسلحة المدرجة في القائمة السوداء
مكافحة VDM
مكافحة الموارد بدء / إيقاف
الحقن المضادة لـ LUA
مكافحة الغش
معدِّلات مقاومة السيارة (سيارة قوس قزح ، تعديل السرعة ، إلخ)
مكافحة القفز الفائق
Anti FreeCam (تداعيات أو ما شابه ذلك)
مكافحة تفرخ السيارة
مكافحة الانفجارات المدرجة في القائمة السوداء
الانفجارات الجماعية
منصات مكافحة القائمة السوداء
مكافحة الوسادة الجماعية
مكافحة المركبات المدرجة في القائمة السوداء
مكافحة انتشار المركبات الجماعية
الدعائم ضد القائمة السوداء
تفرخ الدعامة المضادة للكتلة
مكافحة تفرخ الجسيمات الجماعية
الكلمات المضادة للحظر

مشغلات مكافحة القائمة السوداء

سksa

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!