Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ekip Üyesi Arıyorum Angels Of Death MC

Alper4

Üye
FT Kullanıcı
Mevcut bir sunucuda 7-8 kişi Aktif olarak Angels Of Death (AOD) Rolü yapmaktayız MC Kültürünü bilen yada öğrenmek isteyen herkesi aramızda görmekten mutluluk duyarız. MC Kültürünü Benimsemiş ve seven insanların olduğu discord adresimizi ve Kendi kişisel Discord adresimi aşağıya bırakıyorum.18 Yaş sınırımız vardır.

//

shad3d#7447

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mevcut bir sunucuda 7-8 kişi Aktif olarak Angels Of Death (AOD) Rolü yapmaktayız MC Kültürünü bilen yada öğrenmek isteyen herkesi aramızda görmekten mutluluk duyarız. MC Kültürünü Benimsemiş ve seven insanların olduğu discord adresimizi ve Kendi kişisel Discord adresimi aşağıya bırakıyorum.18 Yaş sınırımız vardır.

//

shad3d#7447
OCEANV ROLEPLAY +70 FPS 7/24 AKTIF VE İLGİLİ YÖNETİM EKİBİ 12 ADET LEGAL MESLEK EĞLENCELİ LEGAL MESLEKLER BİR BİRİNDEN GÜZEL GELİŞMİŞ MESLEKLER TACO VE HOTDOG GİBİ GELİŞMİŞ MESLEK SCRİPTLERİ AİLE VE ÇETELERE ÖZEL MALİKANE VE HOODLAR AİLE VE ÇETELERE ÖZEL YARDIM PAKETLERİ DLC+MODLU+ÜCRETLİ ARAÇLAR KALİTELİ ROLLER ! HARD EKONOMİ HARD + SOSYAL ROLEPLAY %99 DDOS KORUMALI SUNUCU YETKİLİ EKİP ALIMI AÇIKTIR NON-GUN RP İLLEGALLER İÇİN KAPALI BLİPLER OCEANV ROLEPLAY, EN HARD RP'NİN ADRESİ SİZDE ARAMIZA KATILABİLİRSİNİZ...

Merhabalar, 800 saat MC yapan biri olarak konunuz ilgimi çekti. Eğer ilgilenirseniz ;

- Holy RolePlay -

- +16 Yaş sınırımız bulunmakta (Belirli testlerden geçerse 16 yaş altı alımlarımız da olacaktır).

- Yetkili ekibimiz işinde deneyimli olup 7/24 sizlerle ilgilenecektir. Ayrıca rollerin düzeni ve denetimi açısından sizlere daha iyi rol kalitesi sağlamak amacıyla rolleri gözlemleyen adminlerimizin de olacağını söylemek isterim. Sunucuda her oyuncu ver her yetkili ''kesinlikle'' eşit olacaktır.

- Ekiplerin liderlerine silah kalanına bıçak veya sopa verilecektir. Para yardımı olarak 250.000$ gibi bir para yardımı yapılacaktır.

- Kıyafet Paketimiz : Funk V3' tür.

- QBus sunucularda alışılagelmiş olan apartman sistemi haricinde, motel sistemimiz mevcuttur.

- En üst düzey FPS optimizasyonu ile size 1.20 resmon değeriyle birlikte akıcı bir oyun deneyimi yaşatacagız.

- Gang & Custom Gang & LSPD & EMS & Aile alımlarımız açıktır (kartel, baron sistemimiz yoktur). Ganglere özel permlerimiz mevcuttur.

- Sunucumuzda ''Silah ve Silah Eklentisi Craft'' sistemi mevcuttur.

- Sunucumuz henüz gelişme aşamasında olacağı için, eksik veya hatalı olduğumuz yönler ortaya çıkabilir. Sizler ile birlikte bu hatalı yönlerimizi geliştireceğimize inanıyoruz.

discord.gg/EWAC4qFN6N İletişim için Haedus#8911

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!