Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

☄️ Anadolu Roleplay ☄️ | Ekip Alımlarına Başlandı ?‍?‍? |Yüksek FPS ? | Güçlü İşletim Sistemi - i9 9900K ?️ | Hard Roleplay ? |Hızlı Whitelist |

anadoluroleplay

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle belirtmek istiyorum ki bu post genel sunucu tanıtımımız değil, sadece ekip alımlarını gerçekleştireceğimiz posttur. Ekibinizle beraber başvuru yapabilmek için discord adresimize giriş yapıp kaydınızı oluşturabilirsiniz. Kısa bir bilgi verecek olursak, sunucumuza giriş onayları geneli itibari ile +17 yaş kitlesi ve +100 saat oyun süresi üzerinden değerlendirilecektir. Whitelist sistemi kayıtlarımızda belirleyici etken olarak rol alacaktır.

Detaylı bilgi almak için discord adresimizi ziyaret ediniz;

Rez

Son düzenleme:
Merhabalar sunucunuzu test etme fırsatı buldum fps optimizasyonu paketinizde çok güzel sunucunuzun yetkili kadrosuna katılmaktan mutluluk duyarım.

Yeni acilacak olan sunucumuza +17 yas ve üzeri kisiler veya ekipler seklinde gelerek ön kayit yaptirip ekibimize katılabilirsiniz. Her seyin azi ve temizi güzeldir bilirsiniz. Samimiyetle gelen herkese samimiyet ile kapimiz aciktir. Bekliyoruz! ?

haydi bismillah

Whitelist başvuruları AKTİF durumda.! [+17 Yaş,Mikrofon zorunluluğu,soruların doğruluğu] kişiler buradan geçtikten sonra kabul edildikleri halde sesli mülakata gireceklerdir.

..

Açılış 3 temmuz başvurularınızı bekliyoruz!

.m

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!