Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Amac ne ?????

WHIT3

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Discord
'WHIT3-36#9301
1617819243729.png
Gercekten anlamiyorum bu hayatta Allah'inizi Sövucek Kadar Ne Yasadiniz Sövup Cikmak diyor la lkpladaldl

Ekli dosyalar

• Inkedunknown (1)_LI.jpg
    Inkedunknown (1)_LI.jpg
    632.1 KB · Görüntüleme: 24
Moderatör tarafında düzenlendi:
Yazık xD

takma kafaya, belli işte ergenlige yeni girmiş Allaha söven bir velet

Dur abi ben ateistim allaha söveyim hawli olcam

Konu sahibinin yazdığı küfürlü mesaj tarafımca temizlenmiştir.

Dur abi ben ateistim allaha söveyim hawli olcam
kanka valla isterse hintli olsun isterse ateist isterse hristiyan ama biz nasil ateistlere saygi duyuyorsak onlarda Allaha Saygi Duysun

Zaten kendini hawli sandığı için ateist. Ailesinin haberi yoktur öyleyse de hehehe

Zaten kendini hawli sandığı için ateist. Ailesinin haberi yoktur öyleyse de hehehe
olm gercekten öyle kafada olanlar varmi la ? din den havali oldugunu dusunen geri beyin zekali kim KODAKWLÖ

Discord tarafina bir şikayet ile 1 haftada hesabı kapatılabilir ve böyle ahlaksız veledlerden kurtulmuş oluruz ;)

olm gercekten öyle kafada olanlar varmi la ? din den havali oldugunu dusunen geri beyin zekali kim KODAKWLÖ
Aşırı fazla var kanka
Discord tarafina bir şikayet ile 1 haftada hesabı kapatılabilir ve böyle ahlaksız veledlerden kurtulmuş oluruz ;)
10 dakika bile geçmeden yeni hesap açıp toxicliğe devam edecek nasıl olsa uğraşmaya değmez.

Çok hawlisin al krdsm
49078

Allaha küfür ettim şuanda coolum xD

-3 IQ Velet işte ne bekliyorsun ki

niye sövüp kaçıyonki

Sövüp kaçtığımı nerden biliyorsun çocukla ne ortak sunucumuz var ne ortak arkadaşımiz xddd
kanka trollüne söyledim ya ciddi değil

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!