Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Alt yapi

• Konbuyu başlatan Raxs
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 396

Raxs

Üye
FT Kullanıcı
Meraba. Qbtoesx pakedim var. Ve 1 aydir ugrasiyorum tam bitti derken sunucuda degik degisk buglar geliyor. Tab atinca gta5 online ekrani geliyor, degis degis buglar olusuruyor neden olabilir ? Cözumunu bulamiyoruz alt yapi kaldirmiyo olabilir diye dusuncelerim var. Bu sorun bazi kisilerde oluyor herkez de olmuyor. Dusunceleriniz ne sorabilirmiyim ?
Turkcem baya kötu okumaya calisin ?

DF
Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

DF
Meraba. Qbtoesx pakedim var. Ve 1 aydir ugrasiyorum tam bitti derken sunucuda degik degisk buglar geliyor. Tab atinca gta5 online ekrani geliyor, degis degis buglar olusuruyor neden olabilir ? Cözumunu bulamiyoruz alt yapi kaldirmiyo olabilir diye dusuncelerim var. Bu sorun bazi kisilerde oluyor herkez de olmuyor. Dusunceleriniz ne sorabilirmiyim ?
Turkcem baya kötu okumaya calisin ?
Ne demek istedigini tam anliyamadim ama anladigim kadariyla ALT + TAB attiginda fivem baslangiç ekranina geri mi dönüyor ?
Degis degis buglar geliyor dan kastini tam olarak anlamadim ?
Istersen konustugun dilde yaz translate yapip anlamaya çalisayim.

DF
Ne demek istedigini tam anliyamadim ama anladigim kadariyla ALT + TAB attiginda fivem baslangiç ekranina geri mi dönüyor ?
TAB bastığında normalde envanter slot göstergesi felan gelmesi lazım sanırım onu demek istemiş, Büyük ihtimal arkadaşta TABa basınca gtanın default silah çarkı geliyordur ve onu kast etmiştir.

DF
Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.
Söyle anlatiyim. Kemer takma script ekledim bu script calisiyor ama reset atiyom calismamaya basliyor hata falan almiyom, sadece calismiyor. yada kemer calismaya basliyor ama baska script yapiyorum reset atiyom sunucuya sonra ikiside calismiyor

DF
aynen envanter slotlari cikmasi lazim ama bazilarinda gta5 online (envanteri geliyor + fivem script envanteri )

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!