Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ALPHA Roleplay Geri Dönüyor

CANPALA

Üye
FT Kullanıcı
44253 44288

Biz Kimiz?

Alpha Roleplay
olarak herkesin az çok Malum sunucu Gibi Sunucu aradığını ve bizimde bu kişilerden olduğumuzu anlayınca Alpha Roleplay adı altında bir sunucu açmak istedik.
Herkese kaliteli hizmet vermek istiyoruz.

Bilgi!
Rol yapmasını sevenler ile birlikte bir ortamda bulunmak ve rol yapmak için sizide aramızda görmek istiyoruz ve bu imkanı size sunmak istiyoruz.

Sunucumuz, genel olarak fivem de bulunan pay to win ve aile, mafia lı sunuculardan sıkılan artık gerçekten hard rp yapmak isteyen kişilere açıldı.
Admin ekibimiz bu konuda en deneyimli bireylerden oluşmakta, hard ekonomi ve rp nin hakim olduğu bu sunucuda umarım eğlenir umarım keyifli vakitler geçirirsiniz

Sunucu bir süre neden kapalı kaldı.

Alpha Roleplay
yaklaşık 8 - 9 aydır açık olan bir sunucu ve küçük bakımlar hariç hiçbir zaman kapanmadı. Sunucu P2WİN alt yapılı olmadığı için herhangi bir çıkar ilişkisi olmadığı ve sadece insanların rol zevki alması için açılan bir sunucu olduğundan dolayı. Yetkili ekibini yönetim ekibi biraz yorulmuş durumdaydı ve biraz mola verildi. Yaklaşık 20 gün dinlenildi yenilikler düşünüldü sunucuyu kimlere hitap edeceği kararı alındı ve tekrardan açılmaya karar verildi.

44255

44256 44257
44258 44259 44275 44276 44260 44263 44262 44266 44264 44265 44269 44268 44270 44271 44272 44273 44274
44277 44278
44279 44280

Sunucudaki P2WİN durumu nedir? neler parayla satılmaktadır?

- Şu anda sunucuda P2WİN yok. Sadece bağışçı araçları örnek olarak 100 tl bir araç aldın bir araç 600 basmıyor veya 2 saniyede 300 basmıyor hepsinin handları kendi tarafımızdan ayarlanmıştır.

- Peki ben para yatırmadan bağışçı aracı kullanmak istiyorum?

- Bu mümkün nasıl mı? Hemen anlatayım haftalık +RP oylamaları oluyor eyer rolünü güzel yapıyorsan insanlarla etkileşimin güzelse insanlar sizi seviyorsa ve oylamada birinci
olduysan 2 haftalık istediğin bir bağışçı aracını kullanma hakkı kazanıyorsun.

44281

- Sunucu konsepti nedir? Sunucuda bir mekân almak istiyorum ne yapmam gerekli.?

- Sunucumuz HARD RP + SOSYAL RP yoğunlukludur.
- Aile + Baron + Kartel rolleri bulunmamaktadır.
- Los Santos hikâyesine uygun çeteler bulunmaktadır. (Ballas Gang , Green Gang , Vagos Gang , Bloods Gang ,Crips Gang vs ...
- Çeteler çete kültürüne uygun gezmektedir müslüman çete RP'si yasaktır.
- Custom çete açılabilir ama hikâyedeki çetelerle eşit olmaz veya kafa tutamaz ıc olarak arkadaş grubu olarak geçer takıldığı bir mekân olabilir ama bir hoodu olmaz.
- IC olarak mekân satışları şu şekilde yapılmaktadır. Örnek: Unicronu satın almak istiyorsun bunun ıc olarak fiyatı 500.000$ bu ücreti admin rol passıyla senden alırlar ve unicronu teslim ederiz.

-Sunucumuza giriş yapabilmeniz için karakter hikâyesi yazmanız gereklidir.

44285

Yaklaşık 9 aydır açık ve v3 sürümünde bir sunucuyuz.
● 64 kişilik oyuncu slotumuzda full çektiğimizi gördük ve sunucu kapasitemizi 128 kişiye çıkartık.
● 20 Kişilik Yönetim Ekibimiz her daim siz değerli oyuncularımızın hizmetindeyiz.

Sunucumuzdan bir kaç video. (Link yasakmı deilmi bilmiyorum)

Kesinlikle izlemeniz öneririm.

-
-
-
-

- Sunucumuzdaki sistemleri ve geliştirmeleri buraya yazmadım ama Discordumuza katılıp kayıt olamadan sunucu paket içeriğini görebilirsiniz.

Örnek:
44286

44282 44283
44284

- Takım -
- Discord Bot geliştirci - İtami
- Developer - Buranich
- Mlo Tasarım - Rita
- Ymap Tasarım - Pala
- Textur Tasarım - Excell
- Game Staff - OWL ,Steliannos
- Co Founder - AgueR , Mentor
- WL Reader - M1trov, İzby, Litary, Fatal, Zyloud, NaixD, Mir, Lordsa,
- Joker - blackJCK, C4

Discord -

FİVEM alphaRP -

Mta:sa alphaRP -

İnstagram Adresimiz: -

Ekli dosyalar

• Alpharoleplay2.jpg
    Alpharoleplay2.jpg
    18 MB · Görüntüleme: 3
  • unknown (6).png
    unknown (6).png
    1.9 MB · Görüntüleme: 2
  • 2020.12.27-19.00.png
    2020.12.27-19.00.png
    3.5 MB · Görüntüleme: 2
  • Alpharoleplay2.jpg
    Alpharoleplay2.jpg
    18 MB · Görüntüleme: 3
Topluluk discord sunucuları forum üzerinde yasak olduğu için konunuzun içerisindeki topluluk discord bağlantısı tarafımca kaldırılmıştır​

uzun zamandır severek oynadığım sunucu işini çok güzel yapıyorlar alpha ❤

Çok güzel bi sunucu kaliteli rol kaliteli script her bakımdan üst seviyede

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!