Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım almez-motelsv2 | Meta-Item | 105 Oda | Pinkcage Eklendi | QB To ESX envanter uyumlu

Denedim test ettim çok güzel ancak resmon baya yükseliyor kullanmıyor iken bile yüksek 91 tane oda olduğu içindir büyük ihtimalle gine de eline sağlık
Oda numaralarının gözükmesini kapatmak için yorum satırı eklemiştim client tarafından onları kapatabilir ya da optimizesini yapabilirsiniz, paylaşmak için yaptığım bir şey olduğu için optimizeye zaman bulamadım maalesef.

E edipcandmr hocam emin misiniz, previewde de gösteriyorum kapı açıkken deponun kilitli olduğunu söylediğini.

almezcim şarkı adı nedir

kurlumu yaptım fakat anahtar envantere gelmiyor qb kullanıyorum

manuel olarakmı okutmam gerekiyor yeniyimde pek bi bilgim yok

Kod:
INSERT INTO `items` (`name`, `label`, `weight`, `rare`, `can_remove`, `type`, `unique`, `description`, `image`, `shouldClose`, `combinable`) VALUES ('motelkeys', 'Motel Anahtarı', 0.2, 0, 1, 'item', 'true', 'Oda anahtarına benziyor...', 'motelkeys.png', '0', NULL);
bunu kullanabilirsin.

Güncelleme: Resmon değerleri optimize edildi, github üzerinden tekrar indirebilirsiniz link güncel. +++

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!