Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ALLAHA SÖVEN WONDERSV REZİLLİĞİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Agalar harbiden malsınız adamlara maddi manevi bir zarar vermedik sadece eğlenirken ağır küfür yedik ve bunu sizinle paylaştık saçma sapan prim kasmak için yorum yapmayın.

adam haklı boş konu

Agalar harbiden malsınız adamlara maddi manevi bir zarar vermedik sadece eğlenirken ağır küfür yedik ve bunu sizinle paylaştık saçma sapan prim kasmak için yorum yapmayın.

Arkadaşın bir dine sövmesini tasvip etmiyorum ama sen tam olarak bir hırsızsın, adamların bu hayattaki en önemli varlıklarını, zamanlarını çaldın. İnsanları işinden gücünden eden, işlerine çomak sokan bir hırsızsın.

Arkadaşın bir dine sövmesini tasvip etmiyorum ama sen tam olarak bir hırsızsın, adamların bu hayattaki en önemli varlıklarını, zamanlarını çaldın. İnsanları işinden gücünden eden, işlerine çomak sokan bir hırsızsın.
Tamam kanka

tmknk

sen aspectin avukatı mısın

Bir konu üzerine test yapmak için gidiyorsunuz. Test yaparken düzgün bir şekilde gitseydiniz belki de düzgün karşılarlardı.
Fakat siz arapça nickname ve arapvari konuşma tarzı ile adamları kışkırtmaya çalışmışsınız gibi duruyor.
Diğer taraf içinde savunucu bir yorum yapamıyacam, çünkü sağ tık ban atmak yerine fütursuzca hakaret ediyorlar.

Kısacası, iki tarafta suçlu.

Sizin yaptığınız çok normal bir şey gibi adamların yaptığı şeyi şikayet ediyorsunuz m*l olan taraf sizsiniz burada. Adam istediği dine kitaba tanrıya söver bu onun görüşü veya sözleridir. O cezasını kendi çekecek o sövdü diye cezasını sen çekecek değilsin. Ama o adamların uğraştığı sunucuya eğlenebilmek için trolleyen sizsiniz o adamların zamanını çalıyorsunuz. Kendinizi haklı sanmanız daha komik.
İstediği dine kitaba tanrıya söver? Maalesef sövemez.

İstediği dine kitaba tanrıya söver? Maalesef sövemez.
Senin dinine Kirabına, Allah'ına sövmediği sürece kimse kime ne diyorsa karışamaz dostum. Onun kişisel görüşü veya tercihidir. Kendisi müslüman değildir, Allah'ın var olduğuna inanmıyordur istediği gibi istediğini der.

Senin dinine Kirabına, Allah'ına sövmediği sürece kimse kime ne diyorsa karışamaz dostum. Onun kişisel görüşü veya tercihidir. Kendisi müslüman değildir, Allah'ın var olduğuna inanmıyordur istediği gibi istediğini der.
Kanka senin müslümanlığını şey yapayım diye bir düşünce mi var?

valla adamın aklını sınarsanız allaha da küfür etmesine sebep olursunuz ananıza da küfür etmesininde sebebi olursunuz

valla adamın aklını sınarsanız allaha da küfür etmesine sebep olursunuz ananıza da küfür etmesininde sebebi olursunuz
Tamam aga ben senin düşüncene katılmıyorum.

Tamam aga ben senin düşüncene katılmıyorum.
Kimsenin görüşlerine katılmıyorsan böyle bir konu açmanın ne anlamı var sen bu sunucuda oynamayın diye açıyorsun konuyu. Senin yaşadığın problemleri herkesin yaşayacağı ne malûm?

Kimsenin görüşlerine katılmıyorsan böyle bir konu açmanın ne anlamı var sen bu sunucuda oynamayın diye açıyorsun konuyu. Senin yaşadığın problemleri herkesin yaşayacağı ne malûm?
Katıldığım görüşler var ergen arkadaşım konuyu tekrar okursan görebilirsin.

Okumuş, görmüş, kültürlü insan insanların dinine saygı duyulması gerektiğini bilir fakat senin gibi cahil kesim ise bu tür insanları haklı çıkarmak için sadece kılıf uydurur dostum.

Okumuş, görmüş, kültürlü insan insanların dinine saygı duyulması gerektiğini bilir fakat senin gibi cahil kesim ise bu tür insanları haklı çıkarmak için sadece kılıf uydurur dostum.
Kesinlikle cahilim okumadım, görmedim kültürlü değilim aynen canım benim

علي حق

Benim dinime, kitabıma,allahıma sövüyor. Zaten problem de orda. Kişisel görüşler diyoruz ya. Görüşlerini saygılı bir biçimde bahsetmesi gerekir. "Dini Değerleri Aşağılama suçu 5237 Sayılı Türk Ceza Kanunu'nun 216. Maddesinin 3. Fıkrasında düzenlenmiştir. Dini Değerleri Aşağılama suçu TCK'da şu şekilde tanımlanmıştır: “Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması halinde cezalandırılır." İnanır inanmaz o ona kalmış. Ama kimse kimsenin ne allahına ne kitabına sövebilir kimse kusura bakmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!