Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket AlexV3 - QBTOESX - %35

Açıkçası ücretsiz paylaşılan paketlerden pek bir fark göremedim.

Açıkçası ücretsiz paylaşılan paketlerden pek bir fark göremedim.
Konudaki zeki kardeşimiz konudan tarafımca uzaklaştırılmıştır. Anlayışınız için teşQ

%35 bitmiş normal değil mi
Ön tanıtımda dikkat çekicek bir farklılık olmasını beklerdim bana kalırsa tanıtım konusu açmak için biraz erken davranılmış.
%35 lik kısım dediği temel paketlerden farksız.

Son düzenleme:
Tamamlandığında güzel bir paket olacağını düşünüyorum kanks! Kolay gelsin.

Ön tanıtımda dikkat çekicek bir farklılık olmasını beklerdim bana kalırsa tanıtım konusu açmak için biraz erken davranılmış.
%35 lik kısım dediğini temel paketlerden farksız.
tamam öyle olabilir ancak bu kadar sert cevap vermeniz bence çok yanlış "Ücretsiz Paketlerden Farkı Yok" gibi

%35 lik kısım dediğini temel paketlerden farksız.
Dostum fikrine saygı duyarım fakat arkadaşın dediği gibi ücretsiz temel paketlerden farkı yok cümlesi yanlış olmuş gibi, sadece görünen kısmı o , biz temelini beraber yaptık, gerek envanteri spawnsellector, karakter yaratma ekranı gibi birçok scripti sıfırdan entegre ederek pakete ekledik.

Dostum fikrine saygı duyarım fakat arkadaşın dediği gibi ücretsiz temel paketlerden farkı yok cümlesi yanlış olmuş gibi, sadece görünen kısmı o , biz temelini beraber yaptık, gerek envanteri spawnsellector, karakter yaratma ekranı gibi birçok scripti sıfırdan entegre ederek pakete ekledik.
Yanlış anlıyorsunuz belirtmek istediğim paketin şuanki %35 lik kısmı forumda hali hazırda bulunan ücrersiz temel paketleri andırdığını bundan dolayı bana kalırsa tanıtım konusu açmak için erken davranmışsınız demeye çalıştım kırdıysam kusura bakmayın.

Yanlış anlıyorsunuz belirtmek istediğim paketin şuanki %35 lik kısmı forumda hali hazırda bulunan ücrersiz temel paketleri andırdığını bundan dolayı bana kalırsa tanıtım konusu açmak için erken davranmışsınız demeye çalıştım kırdıysam kusura bakmayın.
Evet bir takım haklısın dostum, kırılmalık bir durum söz konusu değil, iyi forumlar

Neden tpli motel hocam
fazla olmasada tpsiz moteller fps düşürebiliyor sistemi yetmeyen oyuncular için tpli motel bu yüzden iyi yeni mapleri olsun istediğin yere falan koyabiliyorsun ya orası güzel farklılık yaratıyor sunucuda

fazla olmasada tpsiz moteller fps düşürebiliyor sistemi yetmeyen oyuncular için tpli motel bu yüzden iyi yeni mapleri olsun istediğin yere falan koyabiliyorsun ya orası güzel farklılık yaratıyor sunucuda
Aslında Fps Düşüren Kapı Kilidleri Hocam bizzat denedim ama tercih meslesi tabi

Aslında Fps Düşüren Kapı Kilidleri Hocam bizzat denedim ama tercih meslesi tabi
açıkçası kapı kilitli motel bana kalsa 2019 scripti yani satın almalı motel demek daha doğru olur bence çok saçma script oldular

%35 lik kısım dediği temel paketlerden farksız.
Teşekkür ederim düşüncen için ra1der benim yerime cevap vermiş zaten biraz geç cevap verdim kusura bakma

Son düzenleme:
Galiba o küçük kafan paketi bitirebilmeye basmıyor?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!