Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Alesta v2 Sunucumuza Yetkili Ekibi ve Oyuncu Ekipleri Aranıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GulyaBunny

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
! ⚜GulyaBunny ⎝25⎠#8314
Merhaba. 24.05.2020 açılış tarihli sunucumuza EMS, LSSD, Aile, Çete, Mekanik vs roller yapabilecek ekipler aranıyor.
Sunucu Özellikleri;
VDS: i9-10920x 24 core - 12 GB Ram - Yüksek DDos Korumalı (ServerButik Güvencesi ile.)
Paket: F3D3R4LL v1 Paket
Telefon: GCPhone v2.2 Instagram'li (Ciacco Lisanslı)
TS3: 1024 Slotlu Düşme Problemi Olmayan TokoVoip (ServerButik Güvencesi ile)
Full ServerButik ve Fivemturk.com ile çalışıyoruz.
Launcher (MadLauncher - .madsword)
24 saat aktif ve güler yüzlü ilgili yetkili ekibi.

Sürekli Oyun İçi Araç, Bağışçı aracı, Silah ve Steam Cüzdan kodu çekilişleri.
Modlu Araçlar
Sosyal RP Alanları (Meyhane, Pink Motel vs.)
Modlu malikane ve hoodlar (MLO, FPS düşürmez.)
Boşta LostMC, Aztecas, Bloods, Ballas, Vagos vs.
Modlu Polis ve EMS araçları.
Çeşitli Legal ve İllegal Meslekler.
Gelişmiş Yat Soygunu (NPC Çatışmalı-Kasa Patlatmalı)
Gelişmiş Banka ve Banka Aracı Soygunu
t1ger_drugs (NPC ile Çatışmalı illegal sistemi)

Sorunsuz F10 Kıyafet Menüsü;

Hırsız Menüsü;

Tek Scriptte Modlu Araçlar;

Polis Karakolu;

Sorunsuz EUP Menüsü;

Yüksek FPS ve Akıcı Oyun Deneyimi;

Daha Detaylı Bilgi İçin Discord Sunucumuz;

Son düzenleme:
Çok iyi bir sunucu yetkili ekibi çok samimi ve ilgili,oyuncu kalitesi yüksek rp'nin tadına varmak isteyenler tercih etmesi gereken bir adres.

Tanıdığım ve Bildiğim en iyi sunucu diyebilirim rol dediğin bu sunucu da döner ne kasma ne donma var araçlar ise efsane insanları ise kibar ve anlayışlı küfüre ve saygısızlığa yer verilmeyen bir sunucu yetkilileri ise aktif hep her konu da yardımcı olmaya çalışıyorlar ve hayat ucuz pahalı değil herkes bu sunucu da kazanır oyuncunun kazandığı tek sunucu tebrik ederim kendilerine iyi ki varlar

Tanıdığım ve Bildiğim en iyi sunucu diyebilirim rol dediğin bu sunucu da döner ne kasma ne donma var araçlar ise efsane insanları ise kibar ve anlayışlı küfüre ve saygısızlığa yer verilmeyen bir sunucu yetkilileri ise aktif hep her konu da yardımcı olmaya çalışıyorlar ve hayat ucuz pahalı değil herkes bu sunucu da kazanır oyuncunun kazandığı tek sunucu tebrik ederim kendilerine iyi ki varlar
teşekkürler :)

kardeşim çok iyi iş çıkarmışsın emeğinin karşılığını alman dileğiyle

Makina işlemcimiz i9 10920X 24 core olarak değişmiştir.

Son düzenleme:

Sunucuda yaklaşık 10 saat rol yaptım. Oyuncuların çoğu DM arayışında, adam sebepsiz yere beni kaçırıp kafama sıkıyor. Diğer adam gelip saçma sapan emoteler veriyor. (/me adamın bacaklarını ve kollarını SÖKER.) Sonra gelip unutkanlık iğnesi yapıyor qpğoweğqpoweğpsqd. Sonra birisi gelip VDM ile beni öldürüyor. Suçlu adamı desteğe çağırıyoruz, OOC Yalan söyleyip olaydan sıyrılıyor, rol iptal edilmiyor. Bu SAÇMA olaylar düzeldiğinde belki sunucuya girerim.

Son düzenleme:
Sunucuda yaklaşık 10 saat rol yaptım. Oyuncuların çoğu DM arayışında, adam sebepsiz yere beni kaçırıp kafama sıkıyor. Diğer adam gelip saçma sapan emoteler veriyor. (/me adamın bacaklarını ve kollarını SÖKER.) Sonra gelip unutkanlık iğnesi yapıyor qpğoweğqpoweğpsqd. Sonra birisi gelip VDM ile beni öldürüyor. Suçlu adamı desteğe çağırıyoruz, OOC Yalan söyleyip olaydan sıyrılıyor, rol iptal edilmiyor. Bu SAÇMA olaylar düzeldiğinde belki sunucuya girerim.

"16 yaş ve 67 saat FiveM'inle Eightforn'da rol yaptım hepinizden iyi rol biliyorum" diyerek gezen arkadaş, dediğim gibi başka sunucularda oyna sen. Sana yazık.. En azından olmayan şeyleri olmuş gibi göstermiyoruz. Yapmadığımız şeyleri yaptık demiyoruz. Rolü hazmedemeyip milleti suçlamıyoruz, sürekli Win'e oynayıp kaybettiğimizde ağlamıyoruz. Yine de sen bilirsin.. ;)

Konu aktifliğini yitirdiği için tarafımca kilitlenmiştir.​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!