Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Aile(Continental) rolü için sunucu arıyorum.

Fio

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar,

Continental rolü yapabileceğim bir sunucu arıyorum.

İlk olarak kendim ve kurduğum ekip hakkında bilgi vereyim:

-> Ekibim Continental rolü yapacak bir aile olacak. Rolümüz genel olarak bir işletme gibi görünse dahi kiralık koruma, kiralık asker, suikast ve benzeri bir rol yapacak. Yani işletme tamamen kara para aklamak için göstermelik bir şey.
-> Ekibimi yeni toplamaya başladım ancak +18 şartım var bu yüzden bir tık yavaş gitmekte.
-> Bir parça parada harcamayı düşünüyorum bu ekip için o yüzden ekibi stabil toplamayı düşünüyorum. Ekipte saçma salak kimse olmayacak. Rol yapmayı bilmeyen ya da salak saçma davranan kim olursa gözünün yaşına bakmam.

Aradığım sunucu hakkında birkaç bilgi vereyim birde:

-> Sunucu minimum +16 olmalı. Küçük çocuk sesine sahip biri varsa dahi çocuk rolü yapmalı.
-> Sunucuya para harcamayı düşündüğüm için gün içinde minimum +50 çekmeli. Akşam bu sayı minimum +80 olmalı.
-> Sunucuda gunrp olması kadar doğal bir şey olmamakla beraber fazla olması halinde LSPD tarafından olağanüstü hal ilanı beklemekte olacağım.
-> Admin ekibinin oyunu gözlemlemesi ve takip etmesi çok iyi olur. Destekle çok uzun süreler uğraşmak kadar sevmediğim bir şey yok. Yapacağımız rol gereği biz desteğe çok çıkmamak için elimizden geleni yaparken silah kaybetti diye destekte ağlayıp beni uğraştıracak biri varsa dahi admin ekibinin iyi olması bunu bir tık engeller. Ben desteğe çağrıldığımda gerçekten haksız isem gelmek istiyorum.

Bana ulaşırken bu şartlara uyduğunuza lütfen emin olun. Benim için gerçekten önemli.
Bana ulaşmak ve ya ekibime katılmak için discordum:
Ekip alım konusu:
Continental Alımları

Son düzenleme:
Merhabalar,
Discordum: LLertuQinn
Müsait olduğunuzda bana yazın, görüşelim.

Sunucuma gelin konuşalım ,
discord.gg/woxv

Selamlar,

Continental rolü yapabileceğim bir sunucu arıyorum.

İlk olarak kendim ve kurduğum ekip hakkında bilgi vereyim:

-> Ekibim Continental rolü yapacak bir aile olacak. Rolümüz genel olarak bir işletme gibi görünse dahi kiralık koruma, kiralık asker, suikast ve benzeri bir rol yapacak. Yani işletme tamamen kara para aklamak için göstermelik bir şey.
-> Ekibimi yeni toplamaya başladım ancak +18 şartım var bu yüzden bir tık yavaş gitmekte.
-> Bir parça parada harcamayı düşünüyorum bu ekip için o yüzden ekibi stabil toplamayı düşünüyorum. Ekipte saçma salak kimse olmayacak. Rol yapmayı bilmeyen ya da salak saçma davranan kim olursa gözünün yaşına bakmam.

Aradığım sunucu hakkında birkaç bilgi vereyim birde:

-> Sunucu minimum +16 olmalı. Küçük çocuk sesine sahip biri varsa dahi çocuk rolü yapmalı.
-> Sunucuya para harcamayı düşündüğüm için gün içinde minimum +50 çekmeli. Akşam bu sayı minimum +80 olmalı.
-> Sunucuda gunrp olması kadar doğal bir şey olmamakla beraber fazla olması halinde LSPD tarafından olağanüstü hal ilanı beklemekte olacağım.
-> Admin ekibinin oyunu gözlemlemesi ve takip etmesi çok iyi olur. Destekle çok uzun süreler uğraşmak kadar sevmediğim bir şey yok. Yapacağımız rol gereği biz desteğe çok çıkmamak için elimizden geleni yaparken silah kaybetti diye destekte ağlayıp beni uğraştıracak biri varsa dahi admin ekibinin iyi olması bunu bir tık engeller. Ben desteğe çağrıldığımda gerçekten haksız isem gelmek istiyorum.

Bana ulaşırken bu şartlara uyduğunuza lütfen emin olun. Benim için gerçekten önemli.
Bana ulaşmak ve ya ekibime katılmak için discordum:
Ekip alım konusu:
Continental Alımları
Discord: trcaesarytw iletişime geçersen sunucumuza beklerim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!