Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

AFAD UYGULAMASI NASIL İNDİRİLİR? NE İŞE YARAR?

SleekAssassin35

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
FT Kullanıcı
Web sitesi
oblivioncodetr.com
Discord
!!SleekAssassin35#6533
Dostlar selam, bildiğiniz gibi bu gün büyük bir deprem oldu ve çok sayıda vatandaşımız hayatını kaybetti. Bunun üzerine enkaz altında kaldığınız zaman afada haber gönderen afad uygulamasını size anlatmak istiyorum.

AFAD UYGULAMASI NEDİR ?

AFAD Acil mobil uygulaması İçişleri Bakanlığı ve Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanlığınca hazırlanan mobil uygulama ile vatandaşların afet ve deprem anında yardım ekiplerine kolaylıkla ulaşılması sağlıyor. AFAD Acil uygulamasının telefona indirilmesinin ardından, telefon numarasının girilmesi gerekiyor. Acil durumlarda ekiplerin iletişiminizi sağlayacak olan bu uygulama aynı zamanda ekiplere enkaz altından konum göndermenizede yarayacak.

AFAD ACİL MOBİL UYGULAMASI NASIL İNDİRİLİR?

Afet ve acil durumlarda telefonla yardım ekiplerine ulaşmayı sağlayan ve en yakın toplanma alanlarını gösteren uygulamada, afet eğitim videoları da yer alıyor.
Uygulamanın kullanılabilmesi için AFAD Acil uygulamasının telefona indirilmesinin ardından, telefon numarasının girilmesi gerekiyor. Kısa mesaj ile gelen şifrenin girilmesi ve telefon numarasının doğrulanmasının ardından uygulama, TC kimlik numarasının girilmesi ve konum yetkisinin verilmesiyle aktif hale geliyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_32.png
    Screenshot_32.png
    290.5 KB · Görüntüleme: 2

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!