Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Adını Vermek istemediğim Rp nin Ç.Ö.P 30GB Paketi

DarkFail55

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
VİA#8040
Arkadaşlar Kullanmak isteyen kullanabilir 36 gb olduğuiçin virüs total koyamıuyorum çok boş şeyler var ama içerisinde işinize yaracyacak şeylerde olabilir.

Bazı scriptlerde lisans bulunuyor, ayrıca kullanılmaya değer gibi durmuyor

Ek olarak ise Vusca Vusca'nın ücretsiz olarak paylaştığı pakete script ekleyince, Paket sahibi kısmını değiştirmek ne kadar mantıklı bilemedim :)

+ olarak mega'nın 36gb indirme izin verdiğini sanmıyorum

dediğim gibi paket bana ait değildir iş yapıtğım bir suncuuya ait onlar herşeyini değişltirdi ve mega 50 ye kadar destekliyor onlar satın almış olabilir bişey diyemem pakette lisans bulunmujyor merak etmeyin 2-3 makinaya aktarım yapıldı daha önceden yani size kalmış kullanmak ama içinde değerli şeyler var

Arkadaşlar Kullanmak isteyen kullanabilir 36 gb olduğuiçin virüs total koyamıuyorum çok boş şeyler var ama içerisinde işinize yaracyacak şeylerde olabilir.
Lan dolandırıcı buraya da mı geldin, engelimi aç koçum önce, senin kendi çöp paketine ne demeli 10 resmon la paketin 10 resmon değil pardon yalan olmasın 9 du ve kalkıp sıkıntı çıkartmaz diyorsun ahahahhahahahahahahaahaha komik cia :D önce kendi paketini düzelt koçum tamaam mı aslan parçası seni, bana yazdıklarını silmende ne kadar korkak olduğunu gösterdi.

başlarda abi abi abi diye geziyordun sonra engel attın :D

:D Kardeşim Herkezin bir başlangıç noktası Var dimi Artık 10 resmonlu bir paketim Yok 3-2 Yani sen ilk başladığında direk 1 resmopnla felan başladın herhalde ben sana ne dedim gel berabre yapalım düzeltelim dedimö :D

Şey kardeşim dolandırıcımı Benim discıorduma bakarmısın 15 tane referans sunucum var sözlerine dikkat et bence :D

:D Kardeşim Herkezin bir başlangıç noktası Var dimi Artık 10 resmonlu bir paketim Yok 3-2 Yani sen ilk başladığında direk 1 resmopnla felan başladın herhalde ben sana ne dedim gel berabre yapalım düzeltelim dedimö :D
kardeşim o zaman paketini allah gibi gösterme tamam mı, ben sana yazdığımda engellemen peki?

Tabi altlarında discord sunucularıda var ama farkettiysen ben kafama göre isim yazmadım hepsine gidip sorabilrisin

dediğim gibi paket bana ait değildir iş yapıtğım bir suncuuya ait onlar herşeyini değişltirdi ve mega 50 ye kadar destekliyor onlar satın almış olabilir bişey diyemem pakette lisans bulunmujyor merak etmeyin 2-3 makinaya aktarım yapıldı daha önceden yani size kalmış kullanmak ama içinde değerli şeyler var
en basitinden mixasadminde bile şifreleme var

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!