Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Adezin tanımadığı 0resmonun ekibindeki s4phone'un backendinin yapımcısı DoğukanBaran

ysfbaker

VIP Üye
VIP Üye
1708620863245.png Screenshot 2024-02-22 195021.png Screenshot 2024-02-22 195026.png Screenshot 2024-02-22 201437.png
Merhaba sevgili FivemTurk forum üyeleri,

Bugün Discord sunucumuza, adını daha önce duymadığımız DoğukanBaran isimli bir kişinin katıldığını fark ettik. Kendisi, spam içerikli mesajlarla kendi Discord sunucusunun reklamını yapmaya çalıştı. Hemen fark edip mesajları sildik ve kullanıcıyı sunucudan banladık.

Ancak daha sonra, sadece trollemek amacıyla, Discord üzerinden kendisine bir müşterinin sorunu olduğunu ve yardım istediğimi belirttim. Arkadaş, hemen yardımcı olabileceğini, hatta bir telefon scripti üzerinde çalıştığını ve neredeyse bitme aşamasında olduğunu iddia etti. Kanıt olarak da, 0ResmonStudio'nun s4-phone telefonunun 3 yıl önceki tanıtım videosunu attı. Ve 0ResmonStudio'da çalıştığını belirtti, daha sonrasında da "Ben yazıyorum onlar sadece tanıtımını çekiyor" dedi ve s4-phone'un backendini kendisi yazdığını iddia etti. Bu noktada dikkatli olmanızı öneririm, eğer bu kişiyle karşılaşırsanız güvenerek iş yapmamanızda fayda var.

Bu trajikomik olayı sizlerle paylaşmak istedim. İyi günler dilerim. ADEZTR ADEZTR DogukanBaran2024 DogukanBaran2024 InDreamTM InDreamTM

Türeme evladı banada aynı reklam😂😂

Ekli dosyayı görüntüle 93191Ekli dosyayı görüntüle 93189Ekli dosyayı görüntüle 93190Ekli dosyayı görüntüle 93192
Merhaba sevgili FivemTurk forum üyeleri,

Bugün Discord sunucumuza, adını daha önce duymadığımız DoğukanBaran isimli bir kişinin katıldığını fark ettik. Kendisi, spam içerikli mesajlarla kendi Discord sunucusunun reklamını yapmaya çalıştı. Hemen fark edip mesajları sildik ve kullanıcıyı sunucudan banladık.

Ancak daha sonra, sadece trollemek amacıyla, Discord üzerinden kendisine bir müşterinin sorunu olduğunu ve yardım istediğimi belirttim. Arkadaş, hemen yardımcı olabileceğini, hatta bir telefon scripti üzerinde çalıştığını ve neredeyse bitme aşamasında olduğunu iddia etti. Kanıt olarak da, 0ResmonStudio'nun s4-phone telefonunun 3 yıl önceki tanıtım videosunu attı. Ve 0ResmonStudio'da çalıştığını belirtti, daha sonrasında da "Ben yazıyorum onlar sadece tanıtımını çekiyor" dedi ve s4-phone'un backendini kendisi yazdığını iddia etti. Bu noktada dikkatli olmanızı öneririm, eğer bu kişiyle karşılaşırsanız güvenerek iş yapmamanızda fayda var.

Bu trajikomik olayı sizlerle paylaşmak istedim. İyi günler dilerim. ADEZTR ADEZTR DogukanBaran2024 DogukanBaran2024 InDreamTM InDreamTM
Erensi bot gibi bir bot ekleyeyip reklam gibi korumaları açmanızı önermekteyim piyasada çok var bu şekilde insanlar küfür olarakta karşımıza çıkmakta

knk adam everyone çekmiş sajşdklaslkdjaslkjdkajslkdajslkdasjdlaslşd
everyone ı üyelerden kapatmanı şiddetle öneririm

knk adam everyone çekmiş sajşdklaslkdjaslkjdkajslkdajslkdasjdlaslşd
everyone ı üyelerden kapatmanı şiddetle öneririm
Zaten kapalı, sadece @everyone yazmış. Yüksek ihtimal kopyala yapıştır yapıyor. Zecron01 Zecron01 'unda dediği gibi sadece Baker Development'a değil birden fazla yere spam atmış.

dogukanbaranı görünce kahkaha atmayı durduramıyorum
bu adamla çalışan falan var mı ya XD

image.png

KJAHLDKJASHJKDHASLKJD NANO TEKNOLOJİ ENVANTER SORDUM DİYE BANLADI

hayatımda çok rezil insan gördüm gerek bire birde gerek sanalda ama bu ne kankaaaa MQWMŞLASMŞLQWMLŞASMLŞZXMLŞQWDMLŞASŞMLFQWMLŞAS

LAN HADİ BU SCRİPT BENİM DİYOM NİYE 0RESMONDAYIM DİYON QWMLŞSAMLŞQWMLŞSAML

DogukanBaran2024 DogukanBaran2024

bu konu yüzünden kafayı fıttırdım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!