Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım AÇILIŞTA DONUYOR

darklorder

Üye
FT Kullanıcı
beyler ben oyunu ilk defa indirdim kurulumuna geçtim ama 30 dk 1 saat civarı şöyle giriş ekranında bekletiyor çözümü nedir ?

DF

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    104.7 KB · Görüntüleme: 12
beyler ben oyunu ilk defa indirdim kurulumuna geçtim ama 30 dk 1 saat civarı şöyle giriş ekranında bekletiyor çözümü nedir ?
Birden fazla sebebi var aslında sana şöyle anlatayım oyunun orjinal değilse o sebepten 2.si format sonrası GTA 5'i yeni yüklediysen eğer veya önceden yüklü olup daha önceden girmediysen o yüzden yapıyor çünki oyun yükledikten sonra 1 kere giriş yapman lazım GTA 5'e belli başlı güncellemeleri yapması lazım eğerki anlattıklarım aynısı devam ederse başka bir sebepten dolayı yapıyor olabilir. Aklıma gelenler bunlar

DF
Birden fazla sebebi var aslında sana şöyle anlatayım oyunun orjinal değilse o sebepten 2.si format sonrası GTA 5'i yeni yüklediysen eğer veya önceden yüklü olup daha önceden girmediysen o yüzden yapıyor çünki oyun yükledikten sonra 1 kere giriş yapman lazım GTA 5'e belli başlı güncellemeleri yapması lazım eğerki anlattıklarım aynısı devam ederse başka bir sebepten dolayı yapıyor olabilir. Aklıma gelenler bunlar

Daha önce girip girmemelke alakalı bir sorun değil bu dostum araştırıp konuşmanı tavsiye ederim.

FiveM'i 1 kere yönetici olarak açın hata ile karşılaşacaksınız.
cache dosyasını silin ve tekrar normal olarak oyunu 2 kere başlatın sorun çözülecektir.

DF
Daha önce girip girmemelke alakalı bir sorun değil bu dostum araştırıp konuşmanı tavsiye ederim.

FiveM'i 1 kere yönetici olarak açın hata ile karşılaşacaksınız.
cache dosyasını silin ve tekrar normal olarak oyunu 2 kere başlatın sorun çözülecektir.
Araştırmasam konuşmam emin ol :) Biliyorum çünki aynı şeyler kendimde yaşadım zamanında anlattığın şekilin aynısınıda denedim fakat yukardaki yazma şeklime bakarsan eğer format ile alakalı birşey yazmışım oraya : ) Aynı şeyler yaşamasam emin ol yazmazdım buraya.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!