Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Script yüklenirken donuyor

craN

Üye
FT Kullanıcı
Bir sunucuya girerken scriptler yüklenirken gcphone scriptinde kalıyor aşağıya ss bıraktım fivem sildim cacheleri sildim fakat çözülmedi.

Ekli dosyalar

• image.png
    image.png
    148.9 KB · Görüntüleme: 41
Merhaba,

Konu Katagorisi Tarafımca Değiştirilmiştir.

İyi Forumlar Dilerim , Saygılarımla..

Bu sadece o sunucu ile alakalı olabilir sunucu sahibi ile iletişime geçmeyi denediniz mi ?

iletişime geçmeye çalışmadım ama 3 4 arkadaşımda bu sorun yok bi tek bende var
Depolama alanınızda yeterli yer var mı ? varsa modeminizi kapatın ve bir kaç dakika bekleyin ardından modemi cache silip sunucuya giriş yapın.

Kullandığınız sürüm Beta sürümü olduğu için böyle bir hata ile karşılaşıyor olabilirsiniz.
Release sürümüne alarak sorunu deneyebilir misiniz? Çünkü beta sürümü oldukça bu tür hatalar yaşanması muhtemel.

Kullandığınız sürüm Beta sürümü olduğu için böyle bir hata ile karşılaşıyor olabilirsiniz.
Release sürümüne alarak sorunu deneyebilir misiniz? Çünkü beta sürümü oldukça bu tür hatalar yaşanması muhtemel.
En son böyle bir arkadaşın datacenterden ip ban yediğini görmüştük bazen servis sağlayıcıyla bile ilgili olabiliyor ama haklısın denemkte fayda var

O kadar çözüm aradık fakat sorunun makinede olduğu kesin onlarla iletişime geçtim hala aynı sorun düzelmiyor arkadaşım format attı modemi sıfırladı fakat kendi bilgisayarımda paketi açınca sorun olmuyordu makineye başka paket kurdum aynı makinede sorun var diye aldığım yerle iletişime geçtim windows sürümü değiştirdik 2 kere hala aynı şimdi zor cevap alıyorum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!