Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü acil yardım

Ares61

Üye
FT Kullanıcı
Steam authentication for failed: Failed to connect to api.steampowered.com port 443: Timed out - CURL error code 7 (Couldn't connect to server)

İnsanlar sunucuya girerken cmd de böyle hata veriyo ve insanlar girerken sorun yaşıyor

Steam authentication for failed: Failed to connect to api.steampowered.com port 443: Timed out - CURL error code 7 (Couldn't connect to server)

İnsanlar sunucuya girerken cmd de böyle hata veriyo ve insanlar girerken sorun yaşıyor
Steam webapi değiştirirsen düzelir

hocam çözüldü mü

hocam çözüldü mü

Sende aynı sorunu almaya mı başladın bu gün bende de aynı sorun var bir türlü çözüm bulamadım Steamin api sisteminden kaynaklı sanırım bir dönem yine aynısı olmuştu ertesi gün kendiliğinden düzelmişti

Sende aynı sorunu almaya mı başladın bu gün bende de aynı sorun var bir türlü çözüm bulamadım Steamin api sisteminden kaynaklı sanırım bir dönem yine aynısı olmuştu ertesi gün kendiliğinden düzelmişti
Çözdüm fix

Ekli dosyalar

• unknown3131.png
    unknown3131.png
    16.6 KB · Görüntüleme: 66
Reis EYW <3

A Ares61 merhaba , çözüldüye dair geri dönüş yapar mısın?

çözüldü

Büyük ihtimalle Port açılmamıştır onu Hosting firmasına söylerseniz çözebilir

Merhaba, bu sorunu çözen var mı, lütfen nasıl çözeceğimi bana bildirin.
Çok teşekkürler

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!