Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü Acil Yardım Gerekiyor

semiheroz

Üye
FT Kullanıcı
ARKADAŞLAR SON GÜNCELLEMEDEN SONRA FİVEM'İ AÇINCA BU ŞEKİLDE KALIYOR (LAPTOP KULLANMIYORUM VE ÇİFT EKRAN KARTI YOK)
asdasd.jpg
GTA V versiyonu:Son versiyon
Yasal bir şekilde mi oynuyorsunuz yoksa korsan mı? :Yasal
Steam / CD / Social Club:Social Club
Windows sürümü:Windows 10
Hata ekran görüntüsü:Ekran görüntüsü ektedir
Sistem özellikleri:AMD Radeon hd 5770 AMD Athlon x4 645 8 gb ddr3 ram asus m4n68t-m-v2 ana kart
Caches.xml dosyasını silerek tekrar denediniz mi? :Denedim
Bu sorunu ne zamandan beri alıyorsunuz? :Son güncellemeden beri
Bu sorunu almadan önce bir şey yaptınız mı? :yapmadım
Bu sorunu hangi sunucudan aldınız? :Fivem hiç açılmıyor

GTA V klasörü ekran görüntüsü (Mümkünse, zorunlu değil) :
FiveM client klasörü ekran görüntüsü (Mümkünse, zorunlu değil) :
Anti-virüsünüzü devre dışı bırakmayı / kaldırmayı denediniz mi? (Mümkünse, zorunlu değil) : Denedim

Son düzenleme:
bir driverlarını güncelle, sonra en baştan kur fivemi temiz bir şekilde sağlıklı olarak çalışadursun düzelir yüksek ihtimalle

Bende aynı sorunu yaşıyorum oyunu silince düzeliyor sanılıyor bu hataya ancak 1 kere gir çıktan sonra aynı güncellemeyi tekrardan yapıp aynı hatayı alıyorsun

Bende aynı sorunu yaşıyorum oyunu silince düzeliyor sanılıyor bu hataya ancak 1 kere gir çıktan sonra aynı güncellemeyi tekrardan yapıp aynı hatayı alıyorsun
tekrar FiveM güncelleme getirmesini bekleyeceğiz ?

Büyük ihtimal güncelleme beklicez çünkü Cfx.re den bakıyorum yabancılarda çok fazla bu sorunu yaşayan kiişi var ancak hiç kimse çözümünü bilmiyor

bir driverlarını güncelle, sonra en baştan kur fivemi temiz bir şekilde sağlıklı olarak çalışadursun düzelir yüksek ihtimalle
Kral driverlerim güncel fivemi 2 3 kere silip baştan kurdum yinede hatam düzelmedi

Merhaba dostum,

Windowed mod'a geçip sonra geri full screen e geçer misin ?

Hemen Deniyorum

Peki, cache'i sıfırlamayı dener misin

Cacheyi sildim tekrar kurulum yapıyorum

Çok ilginç valla bilmiyorum hiç denk gelmedim böyle bir hataya

Dostum peki Gta 5'in güncel mi? Güncel değilse bir güncelle, eğer güncelse bir dosyaları onar. Buda çoğu hatanın önüne geçer

Peki onu da deniyeyim

Cache dosyalarını silip yüklemem işe yaramadı

Cache temizliği bir nevi zaten fivemi silip yüklemekle aynı, dediğimi bir dene oda olmadı bir çözümü illa bulunur

Valla son güncelleme bu sorunu getirdi gta 5 in dosyalarını doğruluyorum şuan o da bir işe yaramazsa fivemin güncellemesini bekilcez.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!