Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım [ACİL]Sunucuda 7-8 kişi render sorunu yiyor bazen aşşağı düşüyorlar yardım lütfen.

• Konbuyu başlatan Loomia
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 19
  • Görüntüleme 1K
Render sorunu kişinin bilgisayar sistemi ile alakalı gelişen bir problem. Örnek arabayla gidiyorsunuz 130 140 ile , pc donanımın yetersiz ise render atmıyor ve yerin altına düşebiliyorsunuz. Ama örnek veriyorum sunucunuz 20 kişi ise ve 20 kişinin tamamında bu problem yaşanıyorsa sorun sunucu kaynaklıdır.

Sunucuda 7-8 kişi render sorunu yiyor bazen aşşağı düşüyorlar yardım lütfen. Bende bir sorun olmuyor bazı oyuncularda oluyor çözemedim nedenini neden olabilir.

Sunucunuz kaç kişi online var ? Eğer 10-12 kişi Online varsa sunucu kaynaklı bir problem , eğer 25-30 kişi varsa kişilerin Ekran kartlarıyla ilgili bir problemde olabilir.
Yani anlatmak istediğim sorun çoğunluktaysa bu paket veya sunucu kaynaklıdır.

Duruma göre dönüş yapacağım teşekkürler. Başka önerisi olan varsa sevinirim.

Sunucu Özellikleriniz nedir detaylı olarak ?

39874

Bu şekilde kullandığımız pakette QB alt yapılı bir paket sorunu çözemedim makina kaynaklı olabilirmi bilemiyorum. Ben öyle bir sorun yaşamıyorum ama bazı arkadaşlar yaşıyor sunucuyu açacağız 10-15 yetkili ekiple giriyoruz bazıları yaşıyorbazıları yaşamıyor çözemedim gitti yardımcı olursanız sevinirim.

Sunucunuzun altyapı dosyaları güncel mi ?

discord üzerinden ulaşıp yardımcı olma şansınız varsa sevinirim.

Discord : ! * Loomia * !#1946
Burdan yardımcı olursam en azından bu problemi yaşayanlarda çözümüş olur

Buraya girip LATEST OPTİONAL'İ indirin eğer fx server crash verirse artifact sürümlerinden 2443 sürümünü indirin.

Burdan yardımcı olursam en azından bu problemi yaşayanlarda çözümüş olur

Buraya girip LATEST OPTİONAL'İ indirin eğer fx server crash verirse artifact sürümlerinden 2443 sürümünü indirin.

39876

Düzelmedi ağaçlardan kaynaklı olabilir mi ağaçların içine vs girebiliyor render sorunu olan oyuncular.

Ağaçlar modlu galiba tam bilmiyorumda eğer modluysascript ismini bulamadım bulsam stoplayacağım.

Neden olabilir hala anlamış değilim.

Bu ağaçların olduğu yerde başlıyor render sorunu ağaçlar modlu mu çözemedim .

Konu ön eki tarafımca düzenlenmiştir.​

Ekli dosyayı görüntüle 39874

Bu şekilde kullandığımız pakette QB alt yapılı bir paket sorunu çözemedim makina kaynaklı olabilirmi bilemiyorum. Ben öyle bir sorun yaşamıyorum ama bazı arkadaşlar yaşıyor sunucuyu açacağız 10-15 yetkili ekiple giriyoruz bazıları yaşıyorbazıları yaşamıyor çözemedim gitti yardımcı olursanız sevinirim.
Qb v3 paketinde 64 kişi sıkıntısız oynatmıştım.Burdaki etken oyuncuların sistemleri veya sizin ekleme çıkarmalarınız olmalıdır.Sunucuya gereğinden fazla modlu araç veya kıyafet eklediyseniz buda bi etken olabilir.Hostingte önemli tabi :)

Qb v3 paketinde 64 kişi sıkıntısız oynatmıştım.Burdaki etken oyuncuların sistemleri veya sizin ekleme çıkarmalarınız olmalıdır.Sunucuya gereğinden fazla modlu araç veya kıyafet eklediyseniz buda bi etken olabilir.Hostingte önemli tabi :)
Yüksek ihtimalle hostingle alakalıydı benimki

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!