Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Açık Arttırma

Swindler

?????????
FT Kullanıcı
Discord
Swindler#0006
ESX için yapılmış; araçlarınızı gerçek hayata benzer şekilde müzayedeye çıkarmayı mümkün kılan bir scripttir. Bu script, sunucu ile sürekli senkronizasyondadır, ancak yüksek oranda optimize edilmiştir. Bir müzayedeye başlamak için müzayede binasına gitmeniz gerekiyor, ardından müzayedede sahip olduğunuz bir arabayı seçiyorsunuz. Müzayedeci dışında sunucudaki herkes müzayedede teklif verebilir. Müzayede zamanlayıcısı sona erdiğinde, en yüksek teklifi veren açık artırmayı kazanacak ve araç otomatik olarak müzayedecinin garajından kendi garajına aktarılacaktır. Tüm araç modifikasyonları araç sahibinden müzayedeyi kazanana aktarılır. Koordinatlar, açık artırma zamanı ve teklif artış miktarı client>main.lua dosyasından değiştirilebilir.

Buna ek olarak script türkçe değildir, dilerseniz client>main.lua ve server>main.lua dosyalarından türkçeleştirmesini yapabilirsiniz.
Ayrıca, server>main.lua 242. satır'dan discord webhook ile discord sunucunuza log gönderebilirsiniz.
Kurulumu çok basit, indir startla mantığıyladır ek herhangi bir gereksinim yoktur.

Script eski es_extended ve ESX 1.2 ile uyumludur. Bildirimler için mythic_notify'ı kullanır.

36065

Görsel:

Link

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şahsen Ben bu scripti arıyordum ve bulamamamıştım.Paylaştığın için teşekkürler ?

İnsanların bir saha gibi yerde araçlarını açık artırmaya koyarak satıldığını düşündüm baya kaliteli bir paylaşım olduğunu anladım. Ellerine sağlık.

Baya iyi roller çıkacağına inanıyorum TR communtiysine böyle scriptler girecek olması da kaliteyi yükseltecek eline sağlık

İnsanların bir saha gibi yerde araçlarını açık artırmaya koyarak satıldığını düşündüm baya kaliteli bir paylaşım olduğunu anladım. Ellerine sağlık.
Baya iyi roller çıkacağına inanıyorum TR communtiysine böyle scriptler girecek olması da kaliteyi yükseltecek eline sağlık
Teşekkürler.

Extendedmode için uyumsuz sanırım bank tablosunu account içinde değer olarak yazıyor yani bank tablosu olmadığı için çekemiyor bilginiz olsun

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!