Sitemize reklam vermek için tıklayınız.
Click to contact advertising

Örnek Resim

Örnek Resim

900 TL Değerinde FiveM Element Club Key Çekilişi

trivago

Yasaklandı
FT Kullanıcı
14 Haz 2019
70
6
8
19
Merhabalar Beni Tanıyanınız Belki Vardır Ben Ve Ekibim Belirli Bir Süredir FiveM Sunucu Sahiplerinin İçeriğe Kolay Ulaşması İçin Elimizden Geleni Yapıyoruz Ne İsterlerse Biz Karşılamak Ve Bu İşi Olabildiğince Ucuza Yapmak İçin Çalışıyoruz. Bizde Hem Sunucu Sahiplerinin İşine Yaraması Hemde Biraz Daha Tanınmamız İçin Bir Çekiliş Yapıyoruz.

Çekilişte Verdiklerimiz

1 X 3 Aylık FiveM Element Club Platinum Key
2 X 3 Aylık FiveM Element Club Aurum Key

• Çekiliş 23.08.2019 Saat 23.38 De Sona Erecek
  • Çekilişe İsteyen Kişiler Katılabilir Kazanan Kişi İsterse Bağışlayabilir İsterse Kullanabilir İsterse Satabilir Bu Tamamiyle Kişiye Kalmış Birşey
  • Ancak Çekiliş Bittikten Sonra Eğer 3 Ay İçerisinde Bir Sunucu İle Bağdaştırılması Gerekmektedir Aksi Takdirde Key Devre Dışı Kalır
  • Çekilişe Katılmak İçin Yapmanız Gereken Tek Şey Discord Adresimize Gelip #çekiliş Odasındaki Mesajların Altındaki "Konfeti" Emojisine Tıklamak
  • Çekiliş Sonucu Discord Üzerinden Aktarılacaktır
  • Eğer 80 Kişinin Altında Kişi Katılırsa Aurum Key Çekilişi İptal Olacaktır Sadece Platinum Key Verilecektir
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol

Herkese Bol Şans

Son düzenleme:

trivago

Yasaklandı
FT Kullanıcı
14 Haz 2019
70
6
8
19
Çekiliş Tüm Hızıyla Devam Ediyor Son 5 Gün

erenturna21

FT Kullanıcı
5 Ağu 2019
48
6
8
19
Aurum key çekilişi silinmiş sebebi nedir ?

trivago

Yasaklandı
FT Kullanıcı
14 Haz 2019
70
6
8
19
Çekiliş Bitmiştir Kazanan Açıklanmıştır Konu Kilitlene Bilir Katılan Herkese Teşekkür Ederiz

Hyper

FT Kullanıcı
18 Ağu 2019
13
0
1
16
ç

Son düzenleme:

f3d3r4ll

VIP Üye
15 Haz 2019
285
56
28
21
Merhabalar Beni Tanıyanınız Belki Vardır Ben Ve Ekibim Belirli Bir Süredir FiveM Sunucu Sahiplerinin İçeriğe Kolay Ulaşması İçin Elimizden Geleni Yapıyoruz Ne İsterlerse Biz Karşılamak Ve Bu İşi Olabildiğince Ucuza Yapmak İçin Çalışıyoruz. Bizde Hem Sunucu Sahiplerinin İşine Yaraması Hemde Biraz Daha Tanınmamız İçin Bir Çekiliş Yapıyoruz.

Çekilişte Verdiklerimiz

1 X 3 Aylık FiveM Element Club Platinum Key
2 X 3 Aylık FiveM Element Club Aurum Key

• Çekiliş 23.08.2019 Saat 23.38 De Sona Erecek
  • Çekilişe İsteyen Kişiler Katılabilir Kazanan Kişi İsterse Bağışlayabilir İsterse Kullanabilir İsterse Satabilir Bu Tamamiyle Kişiye Kalmış Birşey
  • Ancak Çekiliş Bittikten Sonra Eğer 3 Ay İçerisinde Bir Sunucu İle Bağdaştırılması Gerekmektedir Aksi Takdirde Key Devre Dışı Kalır
  • Çekilişe Katılmak İçin Yapmanız Gereken Tek Şey Discord Adresimize Gelip #çekiliş Odasındaki Mesajların Altındaki "Konfeti" Emojisine Tıklamak
  • Çekiliş Sonucu Discord Üzerinden Aktarılacaktır
  • Eğer 80 Kişinin Altında Kişi Katılırsa Aurum Key Çekilişi İptal Olacaktır Sadece Platinum Key Verilecektir

Herkese Bol Şans
8. No financial profit shall be derived by the Users from any derivative of, or third-party service, User Generated Content, or Game Server for FiveM, the Game Services, or other entities stated in these Terms, except as expressly permitted by CitizenFX. Entities with permission may be included under
ADDENDUM D: LIST OF EXCEPTIONS FOR TERM ‘8’.

Addendum D: List of exceptions for term ‘8’ • Entity name: ZAP-Hosting GmbH & Co. KG. Website:
Purpose: Game server provider

Isterse satabilir ibaresi kaldirilirsa hos olur Bundan sonra ToS'a ait madde atacagim boyle olmuyor insanlar is yaptigi yerin kurallarini okumadan geliyor

f3d3r4ll

VIP Üye
15 Haz 2019
285
56
28
21
Key satisi - Transferi yasak oldugunda dolayi bu etkinligi duzenlemek icin CitizenFX den alinmis herhangi bir izniniz bulunmaktamidir ? Sonucta bunu Fivem sunucusu ismi ile satis gerceklestiriyorsunuz. Discordunuz uzerinden yapiyorsunuz buda direct olarak `profit` seklinde degerlendirilmekte

f3d3r4ll

VIP Üye
15 Haz 2019
285
56
28
21
Ben en iyisi ToS sartlarini buraya atayim okuyun anlamadiginiz bir yer olursa yardimci olabilirim

Hyper

FT Kullanıcı
18 Ağu 2019
13
0
1
16
Key satisi - Transferi yasak oldugunda dolayi bu etkinligi duzenlemek icin CitizenFX den alinmis herhangi bir izniniz bulunmaktamidir ? Sonucta bunu Fivem sunucusu ismi ile satis gerceklestiriyorsunuz. Discordunuz uzerinden yapiyorsunuz buda direct olarak `profit` seklinde degerlendirilmekte
merhaba discord da trivago diye bir arkadaş var ona sordum ve keyın satılmasında saknca olmadıgını soylemıstı ama bu sıtede satmam yasak ıse sorun deıl

f3d3r4ll

VIP Üye
15 Haz 2019
285
56
28
21
Asla ben size burada bir laf soylemedim sizin bilmemeniz gayet normal sonucta her oyuncu acip Fivemin kosul ve sart maddelerini okumaz oynadigimiz hicbir oyunda yapmayiz fakat bu oyundan ticari bir kazanci olan arkadaslarin bunu mutlaka okumasi gerekir.

f3d3r4ll

VIP Üye
15 Haz 2019
285
56
28
21
Bu arkadasin halihazirda bir bilisimi var ve anladigim kadariyla burada Onayli satici olmamasina ragmen hem buranin kurallarini ihlal ediyor ayni zamanda Fivemin kendi kurallarini ihlal etmektedir. Fivemturk.com'un yetkililerinin gerekeni yapacagindan eminim.

Hyper

FT Kullanıcı
18 Ağu 2019
13
0
1
16
Bu arkadasin halihazirda bir bilisimi var ve anladigim kadariyla burada Onayli satici olmamasina ragmen hem buranin kurallarini ihlal ediyor ayni zamanda Fivemin kendi kurallarini ihlal etmektedir. Fivemturk.com'un yetkililerinin gerekeni yapacagindan eminim.
verdıgım rahatsızlıktan ozur dılerım ben sadece FİVEM TÜRK çekilişini kazandım keyımı satıcak bır yer arıyorum çekiliş kurallrında satılabılır yazdıgı ıcın burdan satılacagını dusundum

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt