Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz 7 kişilik ekibiz oynayacak server arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shrogue

Üye
FT Kullanıcı
7 kişilik ekibiz ve hepimizin +500 saati var. MC rolü yapmak istiyoruz. Gun RP odaklı değil Social RP odaklıyız. Açılmış bir sunucu arıyoruz. Yaşlar +19

DF
Son düzenleme:
Ulaşmak isteyen insanlar için Discord adresini bırakabilirsen senin için daha yararlı olacaktır. İyi forumlar.

DF
╔▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║► Whitelist Alımlarımız Tekrar açılmıştır!!!! ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║►Anlık 40+ oyuncu ile oynadığımız sunucumuzda Whitelist alımlarımız tekrar açılmıştır Şimdi aramıza katılıp Yeni yılda bizlerle oynayabilirsiniz!!!! ╔▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║► Olimpos Roleplay ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║►-Deneyimli ve ilgili yetkili ekip! ║►-Yüksek düzeyde developer kadrosu! ║►-Seçkin üye alımları! ║►-Güncel scriptler! ║►-ŞEHİR sistemi ║► -Gelişmiş log sistemi! ║►-Gelişmiş ymapler! ║►-Hiç Bir Şeyin Parayla Satılmadığı, No P2W bir server!!!!! ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ╔▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║► Whitelist ║► [TR] OLİMPOS ROLEPLAY ║► Kaliteli ve Kurallı Hard Rp Ortamı ║► Birbirinden Özel Scriptler ║► Sunucumuz’da İllegal Oluşumlara Ve Legal Oluşumlara Büyük Ölçüde Önem Veriyoruz. ║► Ücretsiz Mekanikler + Çete + Lspd + Ems + Taksi + YETKİLİ Alımları Aktif ! ( tüm alımlarımız açık) ║► Uygun Donate Araçları ║► Medium Ekonomi ║► İlgili yönetim ekibi. ║► Kalitenin Son Noktasına Ulaşın. ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ╔▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║ ► Bize Katılmak İstiyorsan İşte Giriş Şifren : ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║ ► Yetkili Alımları Açıkk !! ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║ ►ANLIK AKTİF SAYIMIZI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN GÖREBİLİRSİNİZ!!!! ║ ► ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

DF
Merhaba yaklaşık 21 aydır açık bir sunucuyuz.Rol kalitesi istediğiniz seviyede olup sizinde gayet bir şekilde rol yapabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz bir sunucuyuz. bu linkten sunucumuzun tanıtımını görebilir ve sunucumuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sunucumuza bekleriz.
SUNUCUYA KATILMASI İÇİN BİR DAVET GÖNDERDİN

Aura Roleplay
781 Çevrimiçi2.129 Üye
Katıldın

DF
Sunucumuz bir kaç güne açılacak ekip alımlarımız açıktır

Discord : discord.gg/bM52Jh3b3x

DF
Dostum sunucumuzda rolünü layıkıyla yapan Lost MC ekibi görmek isteriz.İletişime geçerseniz daha detaylı konuşabiliriz.

DF
Dostum sunucumuzda rolünü layıkıyla yapan Lost MC ekibi görmek isteriz.İletişime geçerseniz daha detaylı konuşabiliriz.

Bilgiler:
*İllegal oluşumların, sokak çetelerinin ve motor kulüplerinin kişi sınırı 7 kişidir.
*Discord tamamen basit ve sade bir tasarıma sahiptir ve discord üzerinden hiçbir IC eylem yapılmamaktadır.
*Başvuruları sesli mülakat ile alıyoruz.
*Whitelist alımlarını yaşa göre almıyoruz. FiveM'e uygun sesi ve olgunluğunu yeterli gördüğümüz her yaştan oyuncuyu barındırabiliriz.

Özellikler:
*Ciddi oranda optimize edilmiş scriptler
*Sorunsuz ve son derece stabil çalışan NPC'ler
*Kan dondurucu ve ifak eşyaları
*Dayanıklılık ve Silah Seri Numaralı Slotlu Envanter.
*5 farklı bölgede bulunan içine girilebilir moteller.
*Kullanışlı np polis araçları ve ücretsiz modlu araçlar.
*Satın alınabilir evler.
*Sınırsız İçerikli Soygunlar.
*Craft Sistemi.
*Sayısız Çeşitlikte Kıyafetler ve Silahlar.
*İçerik Zengini Meslekler.
*Kullanıldığında Farklı Etkileri Bulunan Çeşitli Uyuşturucu Sistemleri.
*Vergi ve Maaş Sistemleri.
*Sistemlere Entegreli Minigameler.
*4'lü Karakter Sistemi.
*911 ve 311 komutları.
*Düz Kontak, Araç Aksiyonları, Yarış Oluşturma gibi Çeşitli Sistemler.
*Meslek entegreli F3 menü.
*Çok çeşitli ve stabil çalışan YMAP'ler.

Bunların sayıca daha fazlası preview kanalında görebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için discord adresimize gelebilirsiniz.

DF
Merhaba, 6 aydan uzun suredir hizmet veren Kattegat Roleplay olarak sizleri aramizda gormekten mutluluk duyariz. Sunucumuzda sabah vakitlerinde 50+ aksam vakitlerinde ise 70+ aktif oyuncumuz bulunuyor. Sizleri aramizda gormekten mutluluk duyariz. Oluşum alımlarımız açıktır.
Sunucu Detaylı Tanıtımı İçin Tıkla! :
Discord Adresimiz İçin Tıkla! :

DF
・Evia Roleplay ・ ・ 6 Adet Motel Bulunmaktadır ・Gelişmiş İllegal Sistemi ・ Postacı Gibi Yan Meslekler ・Cartel & Mafya Ve Baron Gibi Sacmalıklar Yok ・ Aile Vardır Sebebi İse Gang Rolü Yapamayan kaliteli rolle yapan kişiler Geçebilirler ・ Yüksek FPS +80 Bugsuz ve kaliteli roller için en iyisi ・ Gelişmiş Araç Hadingleri ・ +18 Yönetim Ekibi ・ LSPD & EMS & AİLE & GANG Alımlarımız Vardır

DF
Merhaba dostum! Sunucumuz yeni açılmış bulunmakta. Çoğu sunucunun aksine ana rol kasabada dönüyor. Seni ve ekibini aramızda görmeyi çok isteriz. İlgilenirsen diye sunucumuzun tanıtımını aşağıya bırakıyorum.
Tanıtım
Benimle direkt olarak iletişime geçmek istersen;
fier#6199

DF
Son düzenleme:
Merhaba! Yeni nesil bir sunucu olarak tekrar açılıyoruz! Sunucumuzda 6 adet yayıncı bulunmaktadır. Aynı zamanda sunucumuz Stars Community ye bağlıdır. Eski ismi ile: Bigness Roleplay. Yeni ismi ile: Secret Roleplay. Seni de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Sunucumuza Gelirsen Bana Bildirmeyi Unutma! İletişim İçin Discord: BlueMoon#0044
Sunucu Discord:

Secret RP Kalitesiyle...

DF
|GENESİS EFSANESİ AÇILIYOR!
|Açılış 08/01/2021 | Sosyal RP ve Kaliteli rolün Adresi
| Mükemmel Scriptler ile yüksek fps garantisi
|Özel scriptler ve meslekler.
| Deneyimli Yönetim Ekibi
| Aile ve Gang alımlarının açık olduğu
| Banka, kuyumcu, atm, market soygunları
| Özel Slotlu Envanter Sistemi
| LSPD - LSSD - LSMD - Aranmakta
| Ailelere/ Çetelere , Malikane, araba silah, para Yardımı
| Sağlam Makine, Sağlam Hile korumalı.
| Özel etkinlikler
| Real çekilişler
|Baron Cartel gibi oluşumlar yok

DF
-??? ????????- -Ailelere Mekanik ve Maddi Destek Yapılmaktadır -Gelişmiş Black Market -Yeni Galeri -Yeni Mod'lu Araçlar -Mod'lu Kıyafetler - Kaliteli Scriptler - Güzel Rol Kalitesi - ''Güncel V1 Paket - 0 Lag +80 Fps - Gelişmiş Meslek Sistemi - Adaletli Etkinlikler - Deneyimli & Hızlı Yetkili Ekip - Orta Ekonomi - İkramiye 50k - Daha Önce Deneyimlemediğiniz Tonlarca Yeni Script - Hepsi ve Daha Fazlası İçin ??? ????????

DF
HELHEİM ROLE PLAY
Türkiye'nin en çok fps veren paketi!!!
Şehir içerisinde +90FPS .
Geliştirilmiş pd-sd menüleri.
Galeri'de modlu araçlar!!
Bol etkinlikli roller.
Aileler için geliştirilmiş malikaneler,
7/24 Aktif Destek
Discord linkimiz:

DF
MBORP TEKRAR AKTİF
6 Aylık aranın ardından sunucumuz tekrar aktif !
11 GB RAM 8 CPU Ryzen 9 3900X Makine ile sorunsuz altyapı !
64 Kişilik Kapasite !
İlgili ve alanında iyi yönetim ekibi!
**YETKİLİ VE EKİP ALIMLARIMIZ AÇIK**

Sunucumuzdaki başlıca sistemler
*Hard RP
* Çoklu karakter sistemi
* Modlu kıyafetler
*Her gün etkinlik (Av, yarış,off road vs)
* Modlu LSPD kıyafetleri
* LOST MC YMap ve Mesleği
* Eşsiz YMap VE MLO'lar
* Sorunsuz gcphone
* Oyundaki Bütün Araçlar (DLC araçları 1.51 ve 1.52 güncellemeleri dahil)
*Barut izi sistemi
* Gece Kulübü
* Poislere özel tablet
* Modlu polis ve EMS araçları
* Güncel Slotlu Envanter
* Adalet bakanlığı
* Çöp karıştırma sistemi
* Gereksiz racon rolleri yok
* Hobi meslekleri (Balıkçıklık-Portakal toplama)
*Bot kiralama
*Ev soyma sistemi
*Life invader
* 3 adet mekanik
*Market soyma sistemi

DF
Merhaba Dosrtum Sunucumuza Gelebilirsin HARDRP SOSYAL rp üzerine kurulu gun rp gertiğince olucak yarın sunucuyu test için açıcaz sonraki gün sunucu aktif gelin bakın beğenmezzeniz çıkarsınız kaliteli rp için legacyrphttps://discord.gg/mZB9WzCFP9

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!