Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

2020 Model Şehir Paketi Açıklamayı oku! The Game World FBI SYSTEMS

• Konbuyu başlatan FBII
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FBII

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Selamlarrr,
Değerli kardeşlerim bir çoğunuz Fivem camiyasında tofaş parasına iphone parasına paket alıp paketin bozuk olduğunu veya eksikler olduğunu fark edip pişman oluyorsunuz...
Normalde Laytborn paketinden sonra paket yapmayı bırakmıştım, fakat daha geçen gün canımdan sevdiğim kardeşim tofaş parasına paket alıp fivemden soğuyacak duruma getirildiği için ve bana sen nasıl arkadaşsın laflarını kullandığı için bu paketi yani bu projeyi piyasaya sunma kararı aldım..
Paketin içinde yok yok sosyal rp yapabilmeniz için bütün imkanlar verildi, paketi daha çıkmadan +3 kişi alacağım kelimesini ve ayrıyetten bu paket neden bukadar ucuz lafını kullandı ve hepsine aynı cevabı verdim. FBI SYSTEMS FARKI. Ben bu zamana kadar bu fivem camiyasındaki insanları önemsedim ve ucuzluğa yöneldim.
Türklere bu paket 100₺

Yabancılara bu paket 50$ : )
PAKET VİDESOUNA GİT
Paket hakkında daha fazla detay almak için Discord üzerinden veya forumdaki mesaj sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz.
Paketi aldığınızda discord kanalında size bir perm verilecek ve haftadan haftaya yeni güncellemeler gelecektir.
Bu güncellemelerden ücretsiz faydalanabileceksiniz.
Paketi satın aldınız ve pakette bizden kaynaklı bir sorun var biz ücretsiz developer desteği sağlamaktayız.
Elimden bukadarı geliyor umarım hizmetimizden beğenirsiniz.
Paket açıklaması;
Laytborn paketinin inventoryhud sisteminin alt temelini kullanmakta ve geliştirerek birden fazla market yaptık FPS arttırmasına yardımcı olduk.
Paketteki scriptler github ve leak scriptlerinden alındı türkçeye çevirildi.

2016 Yılından beri FiveM Camiyasındayım ismimi kötülettirmemek için herşeyi göze alırım kısacası pakette bir yamuk olmaz. : )
Orjinal FBI

Moderatör tarafında düzenlendi:
Referanslar
Tornado RP - Yeni açıldı ve daha iyi bir rp olması için destek sağlamaktayım.

paketi daha demin satın aldım herşey belli hemen kurulumunu yaptım ve localhost üzerinden oynamaya basladım cıdden baya baya efsanevi bı paket bazıları 300 400 e berabet paketler satıyor ama bu verilen parayı dibine kadar hak ediyor birbirinden güzel scripler var eline emeğine sağlik kaptan 100 puan :D

Paketimizi burdan aldık çok memnunuz hiç bir sorun çıkmadı sizede öneririz teşekkürler.

Paket gayet güzel kendim şuanda kullanıyorum.Fiyatına göre gayet güzel bu paketin en az 300 TL olması gerekiyordu Birileri 500 e bile satar bu paketi.İncelemek isteyenler olursa Tornado Roleplay:

Ellerine sağlık kardeşim herzaman arkandayım.

Paketi gordum cok guzel ve başarılı guzel scripti var adam FBI

Paket çok iyi scriptleri güzel eline sağlık :)

Sen varya sağlam vurursun hee :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!