Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum +20 yaş Yönetim Ekibi Arıyorum. [Detaylar İçeride!]

xldejavu

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
www.rstgamers.com
Cümleten selamun aleyküm, öncelikle yetkili arama konuma geçmeden önce kendimden biraz bahsedeyim.

Benim adım Gökhan, 24 yaşındayım. Uzun yıllardır sunucu yönetiyorum. Bu oyun sektöründe çok kişiden manevi kazık yememe rağmen kimseye kin güden bir insan değilim. Sonuçta herkes kendine yakışanı yapar. Ailevi değerlere önem veren bir insanım benim yönettiğim sunucularda kimse kimsenin anasına bacısına küfür edemez, ettirmem. Eden adamıda sunucumda barındırmam. Kendim kazanırken yanımdakilerede kazandıran bir insanım. Maddi manevi olarak uygun gördüğüm şeyleri insanlarla (yakın bulduğum kişiler ile) paylaşmaktan gocunmam.

2011 yılından bu yana kendi clanım olan RST'yi yönetmekteyim. Sunucu yönetmek nasıldır bilirim. Oyuncuyu ne memnun eder? Ne gibi konularda taviz verilir verilmez iyi bilirim. Haziran ayında roleplay denen zıkkıma bulaştım ve oyun fena sardı. Oyun içinde geçen muhabbetler olsun sunucu işlerinin işleyişi olsun çok hoşuma gitti. Oyunun işleyiş mantığını tam olarak idrak ettikten sonra bu mantığa göre yönetilen sunucuların sayısı 1 elin parmak sayısını geçmediğini farkettim. Bu sebeptendir ki kendi paketimi gerçek roleplay kurallarına göre uyarlayıp gerekli sunucu kurallarınıda aynı şekilde yerleştirdim. Sıfırdan yapılan tasarımlar olsun, scriptler olsun paket ve log panel olsun ne gerekiyorsa işin ustaları kimlerse parası neyse kıyıp sağlam bir paket ve sistem oluşturdum. Şimdi gelelim asıl konuya;

Sunucunun yönetim kadrosu ve sorumluluklarını aşağıdaki eklemiş olduğum görselde belirtmiş bulunmaktayım. Bu rollerden dışında saçma salak roller oluşturan insanlar var yok helper, yok guide yok uzlaşma sorumlusu yok zarar karşılama sorumlusu yok baş admin baş rehber yok moderatör vs. onlar ne öyle neyin kafasını yaşıyor bu insanlar inanın hiç anlamış değilim.

5638

Oluşturduğum sunucuda yukarıdaki yönetim departmanları olacaktır. Yönetim ekibi başvurusu yapan kişilerden kabul görülen kişiler yaptıkları satışlardan %50 komisyon alacaktır. (Hak eden kişiler için) Sunucu kazandıkça yönetim ekibide kazanacak. Amacım gerçekten kaliteli ve oyuncuya nasıl davranılmasını bilen bir yönetim kadrosu oluşturmakla beraber benimle birlikte emek veren kişilerinde kazanması. Gelelim aradığım yönetim ekibi alım şartlarına;

Sunucumuzun ADI: RST ROLEPLAY -
İstediğim Yaş Ortalaması: 20 yaş ve üzeri.
İstediğim Günlük Online Süresi: Oyun içi en az 5-6 saat,
İstediğim Diğer Özellikler: Oyunda olmasa bile aktif olduğu süre zarfında mümkün olduğunda discorddan oyuncular ile ilgilenebilmeli, koyulan kurallar dışına kesinlikle çıkmaması, alt üst ilişkisini tanıyıp başkasının sorumluluğunda olan işlere asıl sorumlu olan kişiden habersiz yapmaması. Oyuncular ile cıvık olmaması, Yazım kurallarına özen göstermesi.

İletişim için discord sunucuma bekliyorum

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!