Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Reklam [20.000 TL Çekiliş] LucidV Yetkili Alımı - Legal/İllegal Ekip Alımı - Ekip Yardımları

Berkayonerr2002

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
berkay.oner
LucidV Sizleri Bekliyor. Açılış 03.04.2024!

LVB.png

Özel mekanik ve craft sistemi, dinamik ekonomi, oyuncu yönetimli karaborsa, görev ve soygunlar, inanılmaz bir hikaye, vergi sistemi ve işletilebilen her türlü mekan gibi daha önce görülmemiş detaylı, 100% metalı özel scriptler, fantastik bir hikaye ile benzersiz bir rol yapma deneyimine hazır mısınız? LucidV yeni yetkililer ve oyuncular arıyor.

Sunucu paketi 8 ay boyunca sıfırdan kodlanmış özellik ve scriptlerle dolu. Kusursuz düşünülmüş kural sistemi ve roller ile yetkililerin iş yükü en aza indirilmiş, rol kalitesi en üste çıkarılmıştır. Sunucuya özel meslekler, roller, anti-hile ve anti-troll scriptleri kodlanmıştır. Tüm sorunların çözümü oyun içerisinde (IC) olmakla beraber sorunların rol dışına (OOC) taşınmasının önüne geçilmiştir. Güncel FiveM sunucularına nazaran tamamen optimize scriptler, çok güçlü fiziksel bir makine ile desteklenmekte ve oyunculara en yüksek FPS değerlerini vermekle beraber FPS drop sorunu yaşatmamakta.
FiveM'i Doğru Tanıyın
Sizi hiçliğin ortasında oyuna başlatıp ne yapacağınızı söylemeyen, sizi 1-2 saat boyunca insan bulana kadar koşturan sunucuların aksine ilk karakterinizi yarattığınızda sunucuyu, hatta FiveM'i ilk defa oynayan bir oyuncuymuşsunuz gibi sizi sinematik bir ekran karşılayacak. Sırasıyla ilk başladığınızda yapmanız gereken her şeyi, tüm tuşları size tarif edecek. Emin ellerdesiniz.

Mühendislik Farkı

Daha önce hiç görmediğiniz 0'dan kodlanmış bir çok detay, meslek ve özellik sunucuda yer almakta. Buradan size sadece kısıtlı bir kısmını gösterebiliriz fakat sizler deneyimleyerek kalıplaşan FiveM paketlerinden daha fazlasının yapılabileceğini gözünüzle görebilir, şaşkınlığınızı gizlemeye çalışabilirsiniz 😉

Her türlü ekip yardımları mevcuttur.
Tüm detaylar için:
POLİSLER
* Detaylı tablet, drone, kurşun geçirmez kalkana, parmak izi, DNA, mermi kovanı gibi delil sistemi, sicil raporu yazdırmak ve dahasına,
* Özel araçlar, araçlarında radar ve tamamen optimize ELS ışık sistemlerine, helikopter kamerasına sahip.
* Gelişmiş evcil hayvan sistemi. Polis köpeklerine ek özelliklere sahip.
* Canlı izlenilebilir bodycam'e sahip.
* Yerleştirilebilir olay yeri dekorasyonları ve diken sistemine sahip.

FiveM_b2545_GTAProcess 2024-04-22 15-26-18.png FiveM_b2545_GTAProcess 2024-03-29 17-17-43.png FiveM_b2545_GTAProcess 2024-03-29 18-22-32.png FiveM_b2545_GTAProcess 2024-03-29 18-24-01.png

LEGALLER (Bakanlık, Belediye, Hastane)
* Hastane çalışanları detaylı tablete, tedavi işlemlerine, estetik ameliyat, sağlık raporu yazdırmak ve dahasına sahip.
* Bakanlık çalışanları detaylı tablete, dava, dosya rollerine ve dahasına sahip.
* Belediye çalışanları detaylı tablete, aylık oy ile başkan seçimlerine, vergi düzenleme, işletme denetimi, sevkiyat sistemi ve dahasına,
* Belediye ve eyalet üst yetkilileri gelişmiş NPC korumalara sahip.
FiveM_b2545_GTAProcess 2024-03-29 19-26-28.png FiveM_b2545_GTAProcess 2024-03-29 19-58-36.png FiveM_b2545_GTAProcess 2024-03-29 20-02-45.png FiveM_b2545_GTAProcess 2024-03-29 20-03-09.png

İLLEGALLER
* Madene dayalı özel silah, silah eklentisi ve illegal malzeme üretimi,
* Silah satıcıları için sevkiyat sistemi bulunmakta.
* İşletme ve oluşumlar, özel kendin yerleştir şifreli kasa sistemine sahip
* Çeteler için kalıcı duvar spreyi ve çok sayıda farklı uyuşturucu üretimi sistemine sahip.
* Oyuncu satışlı kara market sistemine,
* Çok sayıda seviyeli soygun ve çeşitli görev sistemine sahip.
FiveM_b2545_GTAProcess 2024-03-29 20-14-53.png FiveM_b2545_GTAProcess 2024-03-29 20-18-08.png 1711732959197.png FiveM_b2545_GTAProcess 2024-03-29 20-27-35.png

Fiziksel Makine Bilgisi
1711711585332.png

Ekli dosyalar

• FiveM_b2545_GTAProcess 2024-03-29 17-45-57.png
    FiveM_b2545_GTAProcess 2024-03-29 17-45-57.png
    4.3 MB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:
Sunucunun testleri açıktı girdim, gayet güzel, scriptler optimize, hud göz yormuyor. Adminler ilgili. Tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Güzel ve kaliteli sistemleri var, sunucu şuan test dönemindeymiş ve herkes girebiliyormuş. Kaliteli polis araçları, polis sistemleri, illegal sistemleri var. Gayet güzel bir sunucu olacak gibi, başarılar!

Merhaba,

Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

İyi Forumlar Dilerim...

Güzel ve kaliteli sistemleri var, sunucu şuan test dönemindeymiş ve herkes girebiliyormuş. Kaliteli polis araçları, polis sistemleri, illegal sistemleri var. Gayet güzel bir sunucu olacak gibi, başarılar!
FiveM genelinde gördüğümüz hiç bir sistemsel, mekanik ve algısal eksiğe yer vermemeye çalışıyoruz. Bu süreçte bizi değerlendirdiğiniz ve memnun kaldığınız için çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.

Merhaba,

Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

İyi Forumlar Dilerim...

Teşekkür ederim.

Sunucu taş gibi testlere giridim ve denedim en ufak fps düşüşü olmadı aminler sonuna kadar ilgiliydi tavsiye ediyorum.

Sunucunun testlerine katıldım diğer sunucularda görmediğim başlangıç dostu bir sisteme sahipler. Yetkililer gayet ilgili ekiple gelirseniz özel yardımda bulunacaklarını belirtiyorlar. Özel kodladıkları scriptlere bir şey demeye gerek yok. Sunucuya gelip teste katılmayan çok şey kaybeder. Ellerinize sağlık, kolay gelsin.

Sunucunun testlerine katıldım diğer sunucularda görmediğim başlangıç dostu bir sisteme sahipler. Yetkililer gayet ilgili ekiple gelirseniz özel yardımda bulunacaklarını belirtiyorlar. Özel kodladıkları scriptlere bir şey demeye gerek yok. Sunucuya gelip teste katılmayan çok şey kaybeder. Ellerinize sağlık, kolay gelsin.
Teşekkür ederiz. FiveM'e yeni başlayan arkadaşların kolay bir şekilde adapte olabilmeleri için optimum scriptleri yazdık ve rolleri şekillendirdik. Açılışta hep beraber olmak dileğiyle ❤️

Test sunucusunda bile gayet düzgün kaliteli oyun zevki aldım sunucu açılınca neler yaşayacağımı heycanla bekliyorum ama eminim ki gayet kaliteli roller yapıp zevk alacagımdan eminim.Yetkili yanıtları ve bilgilendirme destek olayı da kaliteli olgun ve hızlı insanlarla
dolu.Oynamayan kaybeder bundan eminim.

Test sunucusunda bile gayet düzgün kaliteli oyun zevki aldım sunucu açılınca neler yaşayacağımı heycanla bekliyorum ama eminim ki gayet kaliteli roller yapıp zevk alacagımdan eminim.Yetkili yanıtları ve bilgilendirme destek olayı da kaliteli olgun ve hızlı insanlarla
dolu.Oynamayan kaybeder bundan eminim.
Çok teşekkür ederiz. Eski rol kalitesini ve hizmet anlayışını size sunmak için buradayız :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!