Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum 2 kişiyiz ücretsiz developer hizmeti veriyoruz.

hugwave

Üye
FT Kullanıcı
Discord
zerotoly空#1603
Adınız : Onur ve Furkan

Soyad : Soyadlarımızı foruma açık bir şekilde paylaşmayı tercih etmiyoruz.

Yaşınız : İkimizde 18 yaşındayız.

Yaşadığınız Yer : İzmir

Daha Önceki Developer Tecrübeniz : Daha öncesinde bir çok kişiye özel paket sattık ayrıca ücretli ve ücretsiz olarak developer hizmetleri sunduk.

Günlük Online Süreniz : Günden güne değişmekle ortamala 6-7 saat online olmaktayız.

Özellikleriniz : İstediğiniz çoğu scripte kolayca ulaşma imkanına sahibiz bunları isteğiniz doğrultusunda editleyebilir ve elinizde olan dosyaları elimizden geldiğince optimize edebiliriz.

İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : wave#4505

Diğer / Ek :
, , , , bu ve bunlar gibi bir çok scripte sahibiz ayrıca sunucunuz için launcher yapabiliriz.

DF
kimse hayrına iş yapmaz ben pek güvenemedim -ref

DF

Daha Önceki Developer Tecrübeniz : Daha öncesinde bir çok kişiye özel paket sattık ayrıca ücretli ve ücretsiz olarak developer hizmetleri sunduk.

Günlük Online Süreniz : Günden güne değişmekle ortamala 6-7 saat online olmaktayız.

Özellikleriniz : İstediğiniz çoğu scripte kolayca ulaşma imkanına sahibiz bunları isteğiniz doğrultusunda editleyebilir ve elinizde olan dosyaları elimizden geldiğince optimize edebiliriz.

Diğer / Ek :
, , , , bu ve bunlar gibi bir çok scripte sahibiz ayrıca sunucunuz için launcher yapabiliriz.
birşey soracağım localhost açmak için apikey gerekiyor mu ve grkiyorsa api key için steamda 34 liralık harcama yapmam gerekiyor bende tek ücretli oyunum gta oda rockstardan alınmıştı api keyi free ye alabilme imkanım varmı

DF
birşey soracağım localhost açmak için apikey gerekiyor mu ve grkiyorsa api key için steamda 34 liralık harcama yapmam gerekiyor bende tek ücretli oyunum gta oda rockstardan alınmıştı api keyi free ye alabilme imkanım varmı
Dostum benim konumla alakası ne bilmiyorum ama api key ile bir çok işlem yapılabildiği için ücretsiz olarak ulaşman imkansız gibi bir şey ancak bir arkadaşından rica edersen o verebilir.

DF

Diğer / Ek :
ek olarak koyduğunuz scriptlerin hepsi c......f.... adlı forumda paylaşılmış scriptler

DF
ek olarak koyduğunuz scriptlerin hepsi c......f.... adlı forumda paylaşılmış scriptler
eğer bana discord üzerinden ulaşır iseniz size eski sunucumun güncellemeler kısmından bir kaç ss atabilirim tarihi ile

DF
çok başarılı başarılarının devamını bekleriz
sizede öneririm

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!