Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

+18 Gang Rolü bilen "Dost" arıyorum

musaagll

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle Selamun aleyküm

TheFamilies & EastSideBallas rolü yapıyoruz

Ekibimi yeni kuruyorum şuana kadar birçok ekipte bulundum fakat hiçbirinin bana uygun olduğunu düşünmedim, Birkaç arkadaşımla beraber çete rolu yapıyoruz Ekibimi yani güveneceğim insanları genişletmek istiyorum +18 yaş ve gang rol bilgisine sahip insanlar arıyorum

Nasıl rol sergiliyoruz

Eski zamanların (Fakir) yaşamını öne sürerek o şekilde yaşayıp o şekilde rol sergiliyoruz biraz sosyal biraz gunrp herşeyin tadında olup zevk alacağımız vakitler geçirebileceğinizden eminim.

HAKKIMDA - NOT

Ben Musa 24 yaşındayım, açtığım bu konuda şunun altını özellikle çizmek istiyorum Ben ekibime oyuncu aramıyorum bir dost ve daha fazlasını arıyorum. oyuncu bulmak kolay Fivemde bir sürü oyuncu var fakat ben Birlikte eğlenceli vakit geçirebileceğiniz sadece Fivem değil başka oyunlarda oynayabileceğimiz birilerini arıyorum Birbirimizle abi kardeş ilişkisi kurabileceğiniz birileri arıyorum kendinizi böyle bir ortamla beraber bulmak istiyorsanız Discord adresimden ulaşabilirsiniz

ID : Nooaahˢᴺ#8686

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!