Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım 0'dan Yayınlarda kodladığım telefon. Basit bir tanıtım.

+rep papçi falanda oynanır yakında fivemde

DF
+rep başarılı bir telefon yenilikçi bir hareket

DF
Merhaba, daha öncedende bir telefon geliştirmiştim. Şu anda tüm kodlamları ile oyun içerisinde kullanıma hazır, lakin bir çok kez imaj değiştirdiğimden ve düzensiz kodlama yaptığımdan dolayı sorunlar çıkıyordu karışıklıklar oluyordu ve tasarım dizayn'ında sorun lar vardı. Bende tekrardan çok daha düzgün ve gelişmiş bir şekilde yapmak istedim ve şimdiden aralarında büyük bir fark var. Telefon meta data sistemi ile bağlantılı olacak ve aklıma gelebilecek tüm sistemleri hayata geçireceğim, telefon ilk alındığında kayıt yapma gibi gibi şeyler'den tutun farklılaşmış uygulamalara kadar. Telefonun bu halini tanıtmak istemezdim dahada ilerletip tanıtmak isterdim, ama yayınlarda geliştiriyorum izleyici kitlesi toplaya bilirim diye düşünerekten tanıtıyorum ve içeriklerinizide alırsam güzel olabilir. Telefon güncellendikçe konuda güncellenecektir yayınlarda anlatarak kodluyorum, sorulara elimden geldiğince cevap veriyorum. Kusura bakmayın konuyuda güzel hazırlayamadım telefon güncellemeleri ile beraber yazdıklarımıda düzenlerim artık, kolay gelsin... Yorumlarınızı bekliyorum. Ve bu arada telefonun şu an ki kodları oyundada çalışmaktadır, sadece google üzerinden tasarım yapmıyorum. Bildirmek istedim.

VİDEO:

Twitch Nick: teamunity5
+rep inşallah kısa sürede biter.

DF
Gayet güzel duruyor, başarılarının devamını dilerim.

DF
Eline sağlık hocam güzel görünüyor

DF
Tekrardan merhabalar konumu güncelliyorum, telefonu ilk halinden daha ileri bir seviyeye taşıdım kodlaması hala devam ediyor. Güncel halini daha iyi bir konu anlatımı ile göstermek istedim olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

VİDEO:

Twitch Nick
: psyou0y

GÖRSELLER;

Ekli dosyayı görüntüle 53518Ekli dosyayı görüntüle 53517Ekli dosyayı görüntüle 53520Ekli dosyayı görüntüle 53519Ekli dosyayı görüntüle 53521Ekli dosyayı görüntüle 53522Ekli dosyayı görüntüle 53523Ekli dosyayı görüntüle 53524Ekli dosyayı görüntüle 53525Ekli dosyayı görüntüle 53526Ekli dosyayı görüntüle 53516
Başarılar yaşar bey :)

DF
+rep baya başarılı tebrik ederim

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!