Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

07.04.2020 TARİHİNDE AÇILACAK SUNUCUMUZA EKİP VE EKİPLER ARIYORUZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leo00

Üye
FT Kullanıcı
İnşallah Salı günü açacağımız sunucumuza ekip ve ekipler arıyoruz.Lütfen kalıcı olmayı düşünen ve rol yaparken zevk alan kişiler bu yazıyı dikkatli bir şekilde okuyabilirse sevinirim.Öncelikle sunucumuzun makine özelliğinden bahsedeyim.

Sunucumuzun Makine Özelliği
Türkiye Lokasyon
Intel® X5670 İşlemci
4 CPU ve 12 GB RAM (2. aydan sonra 8 CPU 12 GB RAM)
32 Kişilik(sadece ilk ay veya ilk iki ay)

Yönetim Ekibi
Sadece 1 tane kurucu
3 adet yönetici
İhtiyaca göre diğer ekiplerin sayısı belirlenecektir.

Aradığımız EKİPLER
LSPD
ÇETELER VE AİLELER
EMS

EKİPLERDEN BEKLEDİKLERİMİZ VE SUNUCUMUZDA Kİ EKİP,ÇETE VE AİLE KAVRAMLARI

Arkadaşlar ilk önce sunucumuzda gerçek roleplay ve gerçekçi ekonomi mantığıyla devam edeceğiz.Kesinlikle absürt rakamlarda silah fiyatları,araç fiyatları gibi durumlar olmayacak.

Çetelerimiz :
Bloods,Grove,Vagos,Ballas ve Lost MC. Ekstradan istenirse gelen ekiplere özel çetelerde oluşturulabilir.Çetelerde F6 Menüyü ücretli vermeyi planlıyoruz.(detaylı bilgiyi discord da verebilirim).Çetelerin maksimum 7 kişi olmasına karar verdik.Gelen çetelere 100.000$ değerine kadar araç,çete liderine 30.000$ nakit para sağlıyoruz.Rollere göre belli illegal bölgelerin yönetimini çetelere vereceğiz.Örneğin ballas uyuşturucuyu kontrol edecek,vagos şarap,grove silah ticareti.(detaylı bilgiyi discord da verebilirim).

Aileler
: Nispeten çetelerle aynı şartlara sahip olacaklar fakat çetelere verdiğimiz gibi onlara illegal bölge vermeyeceğiz.Rol içerisinde hakim olabilirler.Ailelerin de f6 menüleri ücretli olacaktır.(detaylı bilgiyi discord da verebilirim). Ailelerin belirli bir kişi sayısı sınırı yoktur.Fakat 20yi geçmemelerini temenni ediyoruz.

LSPD : Lspd
sunucumuzda çok önemli bir yeri kaplayacak.Bu yüzden detaylı bilgiyi discord adresinden vermek istiyorum.

EMS : EMS
sunucumuzda çok önemli bir yeri kaplayacak.Bu yüzden detaylı bilgiyi discord adresinden vermek istiyorum.

Ekstra notlar

Sunucumuzda tamamiyle gerçek hayata uyumlu bir şekilde uygulanılmasını planladığımız roller var.Başkanlık sistemiyle yönetilecek bir şehir olacak.FPS Dostu bir sunucumuz ve paketimiz var.Gereksiz herhangi bir script yok.Sırf şov olsun diye saçma scriptlerle oyun zevkinizin bozulmasını(fps olarak) istemediğimizden dolayı eklemedik.Her scripti kullanacağınızı düşünüyoruz.

Gelmek isteyen ve bulunmak isteyen ekipleri bekliyorum.

Önceki örnek sunucumuz:Sanandreas roleplay

Herkese iyi oyunlar dilerim.

Lütfen konunuzu 24 Saat içerisinde örnek konumuzu FAZ alarak düzenleyiniz.

İyi forumlar dilerim..

Lütfen konunuzu 24 Saat içerisinde örnek konumuzu FAZ alarak düzenleyiniz.

İyi forumlar dilerim..

Gereken her şeyi yazdım diye düşünüyorum düzeltmem gereken taraf nedir?teşekkürler.

Konu aktifliğini yitirdiği için tarafımca kilitlenmiştir.​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!