Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

! ZeroDeatsh#9999 Rezilliği

HilalWare

Üye
FT Kullanıcı
Bugün Yan Hesabımdan! ZeroDeatsh#9999 (954163973765337118) Adlı Kişiden Bot Almak İstedim. Altyapının Sağdan Soldan Toplama Olduğunu Zaten biliyorum. Bazı Fotoğrafları Aşşağıda Belirtirim, Codare Gibi Sitelerden Komut Alıp kendi altyapısını yazmayıp github v13 boş altyapı yazıp kod yazan birisi. Daha geçen ay Butonlardan Anlamadığını söyledi fakat yaptığı (çaldığı) komutları cidden yapsaydı çok basit row kullanıcak :d. 3-4 ay önce amacını anlayıp ayrıldım öylesine bi tane hazır botu gösterdim kendisi şaşırdı. Şimdi Laf falan atmaya kalkar. Altyapı Benim Çalıntı Değil diye. Extra Komut istedim ve diğer botlardan farkını sordum verilen cevap: 1660127196198.png
Yani Kendini Bot Developer Sanıp Toplama Botla Satış yapmasıda tuhaf.
1660127457260.png
1660127419989.png
1660127241718.png

butonlardan Anlamıyorum diyor fakat
1660127258026.png
Şu kadar Komutu Yapabiliyorsan Onuda yapabilirsin.
böyle boş beleş insanlara boşuna para vermeyin :d
neyse bana deme sende birşey bilmiyorsun kendi altyapım var
0 dan komut yazıyorum. Gelip Sende Çalıyorsun deme btw

Boşuna Para Vermeyin Github'tan 1 boş altyapı. komutları tek tek araştırıp ctrl-c ctrl-v yapabilirsiniz

Z ZeroDeatsh

1660128255972.png
Mesajları Sİlmeye başladı sanırsam hesabınıda gizliye aldı :D abi bu kadar korkma yaw alt tarafı developer değilsin btw

senin için sorun olmazsa altyapıyı paylaşabilirmisin

senin için sorun olmazsa altyapıyı paylaşabilirmisin
o altyapıyı sildim fakat ücretsiz bir fivem botu yapıyorum istersen kullanabilirsin

o altyapıyı sildim fakat ücretsiz bir fivem botu yapıyorum istersen kullanabilirsin
cevabın için teşekkürler ancak botun altyapısına bakmak için istedim sadece iyi günler

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!