Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Yuvarlak hud tokovoip entegre

Lungs54

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar yuvarlak hud kullanıyorum fakat ne yaptıysam yapıyım bağlanmıyor normalde tokovoip scripti çalışıyor fakat entegre etmeye çalıştığımda bağlanmıyor
Paylaştığım görsellerdeki gibi yaptım hud ismi=sadrazam-hud yaptığım değişikler tokovoip_script>src>c_mainlua/c_tokovoip

Ekli dosyalar

• c_mainlua.PNG
    c_mainlua.PNG
    41.9 KB · Görüntüleme: 34
  • c_tokovoiplua.PNG
    c_tokovoiplua.PNG
    11 KB · Görüntüleme: 25
  • c_tokovoiplua1.PNG
    c_tokovoiplua1.PNG
    13 KB · Görüntüleme: 13
  • c_tokovoiplua2.PNG
    c_tokovoiplua2.PNG
    13.5 KB · Görüntüleme: 9
Merhabalar yuvarlak hud kullanıyorum fakat ne yaptıysam yapıyım bağlanmıyor normalde tokovoip scripti çalışıyor fakat entegre etmeye çalıştığımda bağlanmıyor
Paylaştığım görsellerdeki gibi yaptım hud ismi=sadrazam-hud yaptığım değişikler tokovoip_script>src>c_mainlua/c_tokovoip
Exportları gördüğüm kadarıyla reka_hud a benziyor bu konudaki gibi entegre edersen çalışabileceğini umuyorum.

sadrazam-hud hud yazısının solunda "-" olduğundan dolayı olmuyor ve scriptin ismini değiştirmenizde değişik :D sadrazam_hud yaparsanız scriptin ismini çalışacaktır büyük ihtimal.
BEN DEĞİŞTİRMEDİM paylaşılan bir pakette bu hud vardı ismide buydu herhangi bir kötü amaç yok yani :)

Entegresini yaptım fakat sol yukarıda hala yazı çıkıyor nasıl kaldırabilirim

Ekli dosyalar

• unknown.png
    unknown.png
    85.8 KB · Görüntüleme: 24
s_config üzerinden fısıldama kelimesini aratıp silip deneyebilir misiniz ?

s_configte yoksa index.html üzerinden tokovoipInfo aratarak gerekli kapatmaları yaparak sarı yazıları kapatabilirsiniz.

sorun çözüldü yardımlarınız için teşekkürler

Konunun ön eki tarafımca değiştirilmiştir.

s_configte yoksa index.html üzerinden tokovoipInfo aratarak gerekli kapatmaları yaparak sarı yazıları kapatabilirsiniz.
Merhaba söylediğiniz değişikleri yaptığımda oyuncuların ağzı kıpırdamıyor konuşurken
<div id="tokovoipInfo" class="tokovoipInfo">
</div>

bunları sildikten sonra oyuncunun ağzı kıprıdamıyor nasıl çözebilirim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!