Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ysn (Yasin development) DOLANDIRICILIĞI

stheneX

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
www.siberup.com.tr
Discord
stheneX#0001
Merhaba arkadaşlar. 3 yıldır tanıdığım koruyup kolladığım ve ciddi anlamda kardeşim olarak gördüğüm, ORTAK DEVELOPMENT HİZMETİ VERDİĞİM forumda ise sürekli paylaşım yapıp development desteği veren yasin developments dolandırıcıdır . Kendisi aynı zamanda Mavera v4.5 adlı Wizard'ın ücretli paketini yaymış kişidir. Bunu paylaşmamın sebebi forumdan uzaklaştırılması veya sizi de dolandırmamasıdır. Ha bu arada arkadaş ücretsiz scriptleri indirip isimlerini ysn yaparak kendi paketim veya scriptim diye satmakta veya paylaşmaktadır.

yasindolandırma1.PNG
Paketi yedekleyip makineden silerek kişileri engellemiş.
Sonrasında ise 3 yıllık samimiyetimize dayanarak ve cidden kardeşim olarak gördüğümden ona yazmak istedim. Tepkisi aşağıdadır.

1663012858039.png
Kendisi almanyada yaşadığı için sizleri rahatça dolandırabilceğini ve yaptırım uygulanamayacağını düşünüyor fakat işler malesef öyle değil.
Yasinin telefon numarası, adres bilgisi, ip adresi, annesinin ve 3-4 aile bireyine ait aktif instagram hesapları vb. bilgileri mağdur tarafla paylaştık. Ayriyetten wizard da durumu savcılığa taşımak istiyor. Umarım layığını bulur ve forumdan da uzaklaştırılır.
NOT: Aile bireylerine ait bilgileri ve şahsa ait görüntüleri forumda yasaklanmamak veya konunun kapatılmaması adına paylaşmayacağım.

DF
Son düzenleme:
Gerekli işlemler konuşuldu bile. Her şeyi basit sanıp dalga dümene vuran insanlar turemeye başladı böyle sıkıntılar yaşayan kişiler varsa tarafıma başvurabilir. Gerek dolandirma gerek script çalınması. Gereken işlem usulleri uygun bir şekilde yapılacağından emin olabilirsiniz. Fivem diyip geçmeyin bir şey olmaz diye vurdum kırdım davranmayın nerden ne çıkacağı belli olmaz. Küçük bir küfürden dolayı hakaret davası yiyen çok fazla çevremde insan var.

Ciddiye alan olur olmaz DIKKATLI OLUN

DF
Çocuk daha 14 yaşında xd

DF
Yeni 16 olmuştur. Çocuğu bende tanıyorum 2-3 yıl öncesinden

DF
sanaldan tanıştığın adama kardeşim diyip kardeşinmiş gibi mi güveniyosun cidden

DF
Sence sorun bu mu kanka? olayın benimle de alakası yok ayrıca 10 yıl da tanısam dolandıramaz beni. Aile bireylerinin tc bilgilerine kadar elimizde var zaten çocuğun.
sadece söyledim ben dolandırma hakkına sahip falan demedim xd

DF
Korkmuş özür falan dilemiş dolandırdığı kişilerden fakat farkında bile değil zararı karşılayamadığı için süreç devam ediyor.

DF
Bunun Gibi Türkçe Konuşamayıp Allaha Söven Dine Söven Çocuklar Yetiştiriyorlar Millet Bana Bişey Olmaz Ben Kart aldım fivem türkü satın alırım zenginim Diyen cocugun nitorsunu çekmiş adam bu ARKANDAYIZ

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!