Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum Yönetim ekibi arıyorum

Oggi

Üye
FT Kullanıcı
06.01.2022 Tarihinde açılacak olan Hard RP mantığında ki sunucuma yetkili ekip arıyorum.

Sunucu Adı : Callisto RolePlay

Yaş Sınırlaması : +18
İstediğiniz Günlük Online Süre : +4 saat
Aradığınız Özellikler : Hard Roleplay mantığını bilen
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) :
Diğer / Ek :

Vizyonumuz: Türkiye'de ilk defa Hard RP mantığının en uçlarını yaşatmak, sunucumuza giren oyuncuların yaptığı rolden zevk alacağı, gun rp, fun rp ve en önemlisi mantık çerçevesinde yetkili ekip tarafından paslanan rollerin olacağı ve rolü bilen insanlar topluluğunu oluşturarak yetkililerimizin destekten ziyade role girebileceği uzun yıllarca isminin bilineceği ve çok iyi bir sunucu tanımının yapılacağı bir sunucu ortamı oluşturmak istiyoruz. Ek olarak; yetkililerimizi kendilerini daha özel hissedebilecekleri hediyeler ve alanlar tahsis edilecektir.

Misyonumuz: Oyuncuların fivem dünyasında sürekli sunucu değiştirmeden tek sunucuda uzun süreler oynayıp sürekli farm yapmadan eğlenip yaptığı rolden ve sunucudan memnun kalması ilk önceliğimizdir.

73366

NOT: Paket üzerinde değişikliklere devam etmekteyiz ve bu bağlam da scriptler hakkın da olan resimlerimizi kaldırmış bulunmaktayız. Çok yakın da yeniliklerimizin ve eklediğimiz scriptlerin videosunu paylaşacağız.

73989

73991

73992

73837

73838

73839

73840

DF

Ekli dosyalar

• 1652622540329.png
    1652622540329.png
    75.7 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
Topluluk yönlendirmesi tarafımca kaldırılmıştır. İyi forumlar.

DF
Merhaba, Konunuzu 24 Saat süre ile öne çıkarabilirsiniz aksi halde uyarı alacaksınız. İyi Forumlar Dilerim.

DF
Merhaba, Konunuzu 24 Saat süre ile öne çıkarabilirsiniz aksi halde uyarı alacaksınız. İyi Forumlar Dilerim.
Merhaba, resimler de ve video da yaptığımız değişikliklerde güncel atıyorduk. Kusura bakmayın güncellemeleri de 24 saatte bir yapacağız.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!