Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yönetebileceğimiz Polis Departmanı Arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oguzhannkiratlii

Üye
FT Kullanıcı
Sunucuda Olmasını İstediğimiz Şeyler
Aile,Kartel,Mafya Gibi Saçma Roller Olmasın
Yaş Kitlesi +17 Olan ve Olgun Kişiler Olursa Çok Daha İyi Roller Çıkartırız
GunRP Dönen Ama Dakika Başı DriveBy Yemek İstemediğimiz
Scriptleri Güncel Olan
Rol Kalitesi Ortalama ve Üstü Olan
Genel Oyuncu Sayısı +25 +30 Civarı Olan Bir Sunucu Arıyoruz
Artı Olarak 2'mizde Yayın Açıyoruz Ben Yeni Yeni Açmaya Başladım Arkadaşımın 1000 Takipçisi Var 30 40 Arası İzleniyor Genel Olarak Sunucunuza Bir Çok Oyuncu Kazandırabiliriz.LSPD'yi 2 Kişi Yöneticeğiz ve Yönetmeye Başladığımızda Bizim Yönettiğimizi Duyan Arkadaşları Çağırıcağız.Tüm Alım ve Kuralları Biz Koyacağız Yani Siz Sunucu Adminlerini Fazla Yormayacağız.Birden Çok Sunucuda LSPD Yönettik ve Yönettiğimiz Sunucularda Herkes LSPD Oynamak İstedi ve Çok Memnundu.Diyeceklerim Bu Kadar Düzgün Bir LSPD Yöneticisi İstiyorsanız Discordum:eSpyon#0652

DF
[TR] ARCEDEON ROLEPLAY | DONATE YOK | MADDE X | SİLAH CRAFTLAMA | Yeni Açıldı |
-Madde X
-Uyuşturucu Saksı Satın alınabilir evlerde çalışacak şekilde ayarlanmış
-Market Soygunu
-Ev Soygunu +300 Tane
-Banka Aracı Soygunu
-Vezne Soygunu
-Normal Banka Soygunu
-Merkez Banka Soygunu
-Kuyumcu Soygunu
-Su Altı Mercan Toplama
-Rolex Satış
-Ev Satın Alma +300 Tane
-Silah Craftlama
-Silah Dayanıklılık
-PD State Police,Park Ranger,Country Sheriff
-Sorunsuz nopixel tarzı Disc İnventory
ve birçok script!

-Yetkili Alımları açıktır!

DF
Sunucuda Olmasını İstediğimiz Şeyler
Aile,Kartel,Mafya Gibi Saçma Roller Olmasın
Yaş Kitlesi +17 Olan ve Olgun Kişiler Olursa Çok Daha İyi Roller Çıkartırız
GunRP Dönen Ama Dakika Başı DriveBy Yemek İstemediğimiz
Scriptleri Güncel Olan
Rol Kalitesi Ortalama ve Üstü Olan
Genel Oyuncu Sayısı +25 +30 Civarı Olan Bir Sunucu Arıyoruz
Artı Olarak 2'mizde Yayın Açıyoruz Ben Yeni Yeni Açmaya Başladım Arkadaşımın 1000 Takipçisi Var 30 40 Arası İzleniyor Genel Olarak Sunucunuza Bir Çok Oyuncu Kazandırabiliriz.LSPD'yi 2 Kişi Yöneticeğiz ve Yönetmeye Başladığımızda Bizim Yönettiğimizi Duyan Arkadaşları Çağırıcağız.Tüm Alım ve Kuralları Biz Koyacağız Yani Siz Sunucu Adminlerini Fazla Yormayacağız.Birden Çok Sunucuda LSPD Yönettik ve Yönettiğimiz Sunucularda Herkes LSPD Oynamak İstedi ve Çok Memnundu.Diyeceklerim Bu Kadar Düzgün Bir LSPD Yöneticisi İstiyorsanız Discordum:eSpyon#0652
Gorkem#1710 ekleyip iletişime geçerseniz konuşabiliriz.

DF
Selam, millet!! öncelikle merhabalar.. FiveM TÜRKİYE'deki tüm sunucular kadar denilebilir, %90 sunucular. Aile, Kartel, Baron, Mafya, vesayre gereksiz roller ile dolduğu için. Bizde hard RP Los Santos a Kurgu bir sunucu açıyoruz, sunucumuz yarın aktif!!! sunucumuzun genel özellikleri. Aile, Kartel, Baron, Mafya vesayre gereksiz roller, asla bulunmamaktadır. Tam tamına Los Santos'un üzerine kurulu bir sunucudur. voRP'un %70 benzeridir. Silahlar GUN SHOP'dadır genel olarak. hardRP sunucudur. Yarın aktifdir, bunun için tam sizlere sunabileceğimiz. İlerde hakikatten ciddi düşünceler yaşayacağımız bir sunucu açtık. Ve bu açılım BETA sürümünde başlayacaktır. İlk 1 ay sürecinde BETA süresinde kalacakdır. Ve sonradan beta sürecimi kaldırılıcaktır, normal bir şekilde devam ediceğiz. Sizde aramıza katılmak isterseniz. Discord davet linklerimiz, ilgiliniz alakanız için çok teşekkür ederiz!!! hayallerinizdeki sunucuyu açmak üzereyiz.

NOT ; BETA sürecinden sonra. Asla ve asla, WIPE Açılımı daha doğruca kimsenin birşeyi silinmeyecek, ve sıfırlanmayacakdır. Kaldığınız yerden devam ediceksiniz :=)

Discord

Ballas, Los Vagos, Los Aztecas, Marabunta Grande Crips, LSPD ve LSMS Boştadır
-60 FPS Garanti
-HardRP
-Silahlar Silahçıda
-Gerçekçi ekonomi
-Gerçekçi araç sürüş mekanikleri
-Yenilenmiş karakol
-Yenilenmiş departman
-Yenilenmiş telefon
-Özenle hazırlanmış scriptler komutlar
-7/24 aktif tecrübeli yönetim ekibi
-disc paket
-Farklı farklı bir çok motel ( FPS Düşürmüyor )
-Banka ve ATM tasarımları yenilendi

DF
Selam dostum Pd ekibine ihtiyacımız var aile kartel baron gibi roller yasak Türk karakterleri yasak Zorunlu ped kullanımı var ve ücretsiz American Rp Gelip göz atmak isterseniz

DF
Konu aktifliğini yitirdiği için tarafımca kilitlenmiştir.​

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!