Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili ve Oyuncu Ekibi Aranıyor...

Tugrul

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle Selamlar.Kaliteli,eğlenceli ve bir o kadar da samimi bir ortam için tam uygun bir sunucudur.Gerek oyucu kalitesi gerek script kalitesi ve yönetim ekibinin kalitesi sayesinde günden güne gelişmekte olan bir sunucuyuz.Biraz sunucumuzun scriptlerinden bahsedeyim;
Arkadaşlarınızla sıkıldınız mı paintball sahasında paintball oynayabilirsiniz.
İllegal mi yapmak istiyorsunuz ?Bizim illegalimizde ot toplamak yok.Belirli ipuçları sayesinde haritanın bir bölümünde sizi bekleyin ağır silahlı akıllı NPC'ler bekleyecektir.Ancak onları vurarak illegal maddeleri alabilirsiniz.Gerisi sizlere kalmış :)
Sevgilinizden mi ayrıldınız?Efkarlı mısınız ?Sizi sahildeki meyhaneye bekleriz :)
Kolay yoldan para mı kazanmak istiyorsunuz ? Npclerin krupiye olduğu kumar oyunlarımız var.(Jackpot ve kart oyunları vs.)
Acıktınız mı tamamiyle gerçek oyuncuların yönettiği motelin yanında ki küçük Burgershotlar'da hem rol çevirip hem yemek yiyebilirsiniz.

Sizde Aile,mafya,kartel,baron gibi saçma rollerin olmadığı kaliteli rollerin döndüğü,tadında Gunrp'nin olduğu ve genel olarak,sosyal rp'nin döndüğü kaliteli Bir Sunucu arıyorsanız
UniversalRP
Tam Size Göre
Ulaşmak İçin...
Kendi Discordum:Tuğrul#1362

Sunucunun Discordu:discord.gg/aW2VjTr

DF
Şu An Aktif Olarak Kendi Oynadığım Bir Sunucu Gerçekten Türkiye'de Çok Nadir Bulunan Bugsuz ve Sıkıntısız Scriptlere Sahipler

DF
Öncelikle Selamlar.Kaliteli,eğlenceli ve bir o kadar da samimi bir ortam için tam uygun bir sunucudur.Gerek oyucu kalitesi gerek script kalitesi ve yönetim ekibinin kalitesi sayesinde günden güne gelişmekte olan bir sunucuyuz.Biraz sunucumuzun scriptlerinden bahsedeyim;
İllegal mi yapmak istiyorsunuz ?Bizim illegalimizde ot toplamak yok.Belirli ipuçları sayesinde haritanın bir bölümünde sizi bekleyin ağır silahlı akıllı NPC'ler bekleyecektir.Ancak onları vurarak illegal maddeleri alabilirsiniz.Gerisi sizlere kalmış :)
Sevgilinizden mi ayrıldınız?Efkarlı mısınız ?Sizi sahildeki meyhaneye bekleriz :)
Kolay yoldan para mı kazanmak istiyorsunuz ? Npclerin krupiye olduğu kumar oyunlarımız var.(Jackpot ve kart oyunları vs.)
Acıktınız mı tamamiyle gerçek oyuncuların yönettiği motelin yanında ki küçük Burgershotlar'da hem rol çevirip hem yemek yiyebilirsiniz.

Sizde Aile,mafya,kartel,baron gibi saçma rollerin olmadığı kaliteli rollerin döndüğü,tadında Gunrp'nin olduğu ve genel olarak,sosyal rp'nin döndüğü kaliteli Bir Sunucu arıyorsanız
UniversalRP
Tam Size Göre
Ulaşmak İçin...

Pişman olmayacağınız ve benim referans verebileceğim bir sunucudur hem scriptleri olsum hem de yetkili ekip olsun.

DF

UniversalRP
Tam Size Göre
Ulaşmak İçin...

kesinlikle ama kesinlikle çok iyi bir sunucu aktif olarak oyuncusuyum scriptler roller o kadar kaliteli ki yetkili ekibin de katkıları büyük size tavsiyem gelip bu sv de oynamanız

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!