Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Yetkili arayan var ise,

• Konbuyu başlatan Yeto
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 752

Yeto

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle herkese hayırlı bayramlar diliyorum. Sunucusunda yönetim kadrosunu kontrol edecek, sunucusunda ortak arayan, oyuncu yetkili ilişkilerini kontrol eden bir yetkili arayan varsa bu konum öncelik olarak onlara hitabendir.

Adınız : Yiğit
Yaşınız : 20
Yaşadığınız Yer : istanbul
Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz : Birçok farklı platformda yetkili olmuş bir kişiyim. Sanal ortamlara en başta eminim hepinizin bir zaman oynadığı oyunlarla başladım. Gerek counter strike, garrys mod ve web tabanlı oyunlarda adminlik tecrübem bulunmuştur.
Günlük Online Süreniz :5-10 saat arası discordda ve oyunda aktifimdir.
Özellikleriniz : Sakin ve en kolay yoldan olayları çözüme ulaştırmamla bu zamana kadar belirli noktalara geldim. Arkadaş canlısı tavrımla işimi iyi yaptığımı düşünüyorum
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : Yeto#7773
Diğer / Ek : Garrys Mod ile yetkili deneyimlerine başlayıp yavaşça fiveme doğru geçiyorum.

Yetkili olduğum birkaç sunucuyu profilimde görebilirsiniz.

detayları discord üzerinden konuşabiliriz.

iyi günler sağlıcakla kalınız.

Son düzenleme:
+ olarak sunucu ortaklığı da yapıyorum. (Eğer sisteminiz hazır ve karşılanması gereken birkaç eksik varsa)

GÜNCEL (4700 saat GMod 720 saat Fivem deneyimi)

Konuya sadece 12 saatte bir kez güncel atabilirsiniz.

Sadece yetkililik olmayıp daha önce yaptığım gibi rol adminliğine yönelmek daha mantıklı geliyor. İnsanlara rolü açan her zaman sunuculara ısınamayan insanları role katan bir mevki. Bu yüzden rol admini açığı olan veya hiç olmayan da ulaşabilir teşekkürler :)

Güncel

.

Son düzenleme:
Güncel

GÜNCEL

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!