Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Yayıncı Ekibi Olarak Sunucu Arıyoruz.

Arkadaşlar merhaba

Yayıncı ekibi olarak bir güzel sunucu arıyoruz. Kaliteli roller çevirilen fail rp'nin dönmediği trollün fazla olmadığı sunucular.

Çete olmak istiyoruz ekipçe, Yardımcı olabilicek ve sunucu önerebilecek varsa seviniriz.

Yayın Linki :
1 Senedir üzerinde çalışılmış siz değerli oyuncularımıza gerçek bir rol deneyimi sunmak için bilenenleri unutmaya yeni bir maceraya merhaba demeye ve rol keyfine varmaya hazır mısınız ?
Efsanevi Mekanlar
Efsanevi Meslekler
Görülmemiş Mlo map's
Bir birinden gizli sürükleyici İllegal Meslekler Ve Mekanlar
Daha önce Hayalleri Kurulan Legal Meslekler
İp Ucu (çiftçilik Mesleği) Kendi Hayvanlarınızı Yetiştirebilir.
Hatta Kendi Ekinlerinizi Ekip Toplaya bilirsiniz.
Optimize Edilmiş Tüm Mekanlar
Optimize Edilmiş Scriptler ile
Haylleriniz Gerçekleşti
Yenilenmiş bir şehir
7/24 Anlayışlı ve İlgili Yetkili Ekip
SİZDE AİLEMİZE KATILIP EŞSİZ ROL DENEYİMLERİ VE SÜRÜKLEYİCİ SENORYA İLE YENİDEN BAŞLAMAK İSTER MİSİNİZ ?

DF
Öncellikle Merhabalar Sunucumuz Yeni Açılmıştır Sunucu full optimizeli resmon değeri (fps düşme değeri 1.5 ) değerinde ve modlu araçlarımız mevcuttur gtanın en son sürümü kullanmaktayız , birçok çeşit legal illegal meslekler bulunmaktadır dakikalık araç kiralama scripti , galerimiz full optimizeli ve çeşitli farklı scriptlerimiz mevcuttur detaylı bilgi için discord.gg/niksrp

DF
Arkadaşlar merhaba

Yayıncı ekibi olarak bir güzel sunucu arıyoruz. Kaliteli roller çevirilen fail rp'nin dönmediği trollün fazla olmadığı sunucular.

Çete olmak istiyoruz ekipçe, Yardımcı olabilicek ve sunucu önerebilecek varsa seviniriz.

Yayın Linki :
DARK RP

-OTOMAT SİSTEMİ
-FARKLI VE ÖZEL SCRİPTLER
-KALİTELİ VE OLANAKLI ROL ORTAMI
-ORTA EKONOMİ
-UCUZ VE KOLAY ALIŞVERİŞ SİSTEMİ
-ÜST DÜZEY FPS OPTİMİZASYONU
-EKİP ÇETE LEGAL ALIMLARI
-HARD SOSYAL ODAKLI
-BUG VE HATA EN AZ SEVİYEDE

DARK CITY'A HOŞGELDİN

İnternet Sitemiz =>
[ @everyone @here[DISCORD] ]

DF
-yorumu düzenledim silemediğim için.

DF
Son düzenleme:
- ÖZENDİĞİNİZ HAYATI YAŞAMAYA NE DERSİNİZ?

- 7/24 AKTIF YONETIM EKIBI

- +18 YAŞ SINIRI VE 250 SAAT ALIMLAR

- Newqb +100 fps garantili [Fps optimizasyonuna özen gösterilmektedir]

- GERÇEKÇİ SİLAH SCRİPTİ

- MARKALI KIYAFET VE ÇANTALAR

- GELİŞMİŞ MESLEKLER (LEGAL VE iLLEGAL)

- EKİPLERE ÖZEL DONATE ARAÇ, MEKANİK VE MEKANLAR HEDİYEMİZDİR

- AİLE VE ÇETELERE ÖZEL YARDIM PAKETLERİ

- DİSCORD NİTRO, DONATE ARAÇ ÇEKİLİŞLERİ MEVCUTTUR

- GELİŞMİŞ SCRİPTLİ İŞLETMELER

- SOSYAL VE GUNRP DENGELİ

- KALİTELİ ROLLER !

- KALİTELİ SES EFEKTLERİ

- LEGAL İLLEGAL ALIMLAR MEVCUTTUR

- YETKİLİ ALIMLARI MEVCUTTUR

- LEVİS ROLEPLAY , EN İYİLERİN ADRESİ
- SUNUCU PAZAR GÜNÜ (02.04.2023) AÇILACAKTIR
- DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN DİSCORD ADRESİMİZ;

DF
Arkadaşlar merhaba

Yayın Linki :
Merhaba
15 Nisan Cumartesi günü yeni açılacak sunucumuzda sizleri görmek isteriz sunucumuz hem sosyal hem de illegallere olanak tanımakta yani hiç bir taraf sıkılmayacak
discord adresimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz ve ya Mutluuu#0001 discord nickim ekleyip benle iletişimede geçebilirsiniz

DF
-yorumu düzenledim silemediğim için.

DF
Son düzenleme:
Şuan da sunucumuza yeni legal ekibi arayıştayız eğer gelip görmek isterseniz özelden veya discorda gelip orda detayları görüşebiliriz.

DF
Arkadaşlar merhaba

Yayın Linki :
Selamlar bizide değerlendirmek isterseniz

DF
Merhabalar sizin hoşunuza gidecek kriterlerinizi karşılayacak bir sunucuyuz 26.07.2023 tarihinde açılışımızı veriyoruz sizi aramızda görmek isteriz

DF
merhabalar sunucumuz yeni açıldı bizde ona göre kaliteli ekipler arıyoruz sizler gelmek ister misiniz?

DF

DF
baba boşver onu bunu beni dinle aile yok baron yok kartel yok mafya yok eskisi gibi fun rp sosyal rp en yeni qb paket muazzam arkadaşlık ortamı önümüz kış böyle sıcak ortam bulamazsın kayıta gelince beni söyle ANIL gönderdi de hemen gerekeni yaparlar sende gerekeni yap gel orda burda gezme. not (kimseye karışma kral)
discord.gg/endlessrp
discord.gg/reynarp

DF
selamlar yeni açılan Root V sunucumuza sizleri de bekleriz ana sayfada reklamımız mevcut

DF
Arkadaşlar merhaba

Yayın Linki :
ben Mehmet Öz Çepni Role Play Sunucu Reklam Ajansından Yazıyorum Sunucumuz Yeni Gelen Ekiplere Özel Donet Araba İşletme +Malikane Çetelere İse Donet Araba + Mahalle +Para Olmak Suretiyle Sizi Davet Ediyor Davetimize İcap Ederseniz Bizi Memnun Edersiniz İyi Günler Dilerim

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!