Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz YAYINCI EKİBİ OLARAK DESTEKLİ SUNUCU ARIYORUZ (GÜNCEL)

thebestroyer

Üye
FT Kullanıcı
Dostlar selamlar uzun aradan sonra fiveme dönüş yapıyoruz şu an aktif 5 kişiyiz ve uygun destek istiyoruz. Yayınlarım ortalama 30/70 arası izleniyor. Bugün 16:00 yayınımdan önce sağlam bi sunucuya başlamak istiyoruz. Dönüşlerinizi bekliyorum. Discord sunucum üzerinden daha rahat ulaşabilirsiniz.

Discord: discord.gg/thebestroyer
Twitch: twitch.tv/thebestroyer

Discord ID : bestrowrld

Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

Merhabalar iyi günler sizi sunucumuza davet etmek istiyorum Tamamen Sosyal ağırlıklı bir sunucu , gerçekten anlayışlı yönetime sahibiz amacımız kaliteli sosyla roller dönmesi gelip konuşabiliriz
discord.gg/vincyroleplay

Son düzenleme:
Sosyal Ağırlıklı eski zamanlardaki gibi eğlenceli rolleri görmeyi temenni ettiğimiz roleplay sunucumuz

Chaos Roleplay olarak ücretsiz mekan, modlu araç hediye ve aile-gang yardımları vardır

Dostlar selamlar uzun aradan sonra fiveme dönüş yapıyoruz şu an aktif 5 kişiyiz ve uygun destek istiyoruz. Yayınlarım ortalama 30/70 arası izleniyor. Bugün 16:00 yayınımdan önce sağlam bi sunucuya başlamak istiyoruz. Dönüşlerinizi bekliyorum. Discord sunucum üzerinden daha rahat ulaşabilirsiniz.

discord.gg/idolrp giriş yapabilirsin, script yapısı olarak en yeni sistemleri kullanıyoruz, henüz sakin bir sunucumuz var, çete veya aile açabilirsiniz, 10 kişilik paket verebiliriz, yayınlarınızda everyone atabiliyorsunuz kendiniz. Oyuncuya ve tanıtıma ihtiyacımız var, sunucumuz çok güzel.

28/08/2023 de açılışını yaptığımız sunucumuzun /AMD Ryzen™ Threadripper™ 5. Nesil 8 Çekirdek 10 GB DDR4 RAM 100 GB NVMe™ SSD 10 Gbit/s / makinesidir. Sevgili sunucu sahiplerimiz Baran ve Adem'in desteğinde yürüttüğümüz çalışmalar dahilinde en kaliteli metaryellerle yola çıkmış bulunmaktayız.
Aurora V nedir? Donanımlı bir ekip ve yeni scriptlerimizle sizlere Hard tabanlı sosyal bir roleplay sunucusu sunmaktayız.
Vizyonumuz sizlere en yüksek kalitede rol keyfi sunmak, anlayışlı ve ilgili bir yönetim kadrosuyla hedeflerimizi zirvede tutmak, kurallara uyum sağlayan ve rol kalitesi yüksek oyuncularımızı memnun etmektir.

Yenilikler için yetkili ekibimizle her daim iletişime geçebilir ve kayıt işleminizden sonra Aurora V dünyasına giriş sağlayarak rol kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

.

Son düzenleme:
arkadaşlık atarsan veya sunucuya girersen eğer görüşme sağlayabiliriz yeni açıldık aktif olarak oynayan 10 15 kişi mevcut yarış scriptimiz mevcut belirttiğin gibi hard ve sosyal üzerine kurulu bir temelimiz mevcut. discord.gg/aurorav veya barang görüşme sağlayabiliriz sizlerle
Anlamadım dostum, ben zaten konu sahibine kendi sunucumun tanıtım konusunu ilettim. Sen sanırım beni sunucu arayan birisi sandın :)

baba boşver onu bunu beni dinle aile yok baron yok kartel yok mafya yok eskisi gibi fun rp sosyal rp en yeni qb paket muazzam arkadaşlık ortamı önümüz kış böyle sıcak ortam bulamazsın kayıta gelince beni söyle ANIL gönderdi de hemen gerekeni yaparlar sende gerekeni yap gel orda burda gezme. not (kimseye karışma kral)
discord.gg/endlessrp
discord.gg/reynarp

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!