Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Yardım lazım!!

gral123

Üye
FT Kullanıcı
merhaba bir temel paket indirdim kurdum vs içinde async nin içinde galiba şu sağ üstte ki para vs olan hud ve sol aşşğıda arabaya binince gelen hud geldi ben bunları istemiyorum pakette script olarak ta bulunmuyor bunlar async yi stoplayınca gidiyor yardım edebilecek biri var mı?

42042

grepwin kur ve "MPH" kelimesini resources 'da arat muhtemelen, bulursun örnek script/index.html gibi bir şey olması gerek dosyayı bulduğun da kaldırabilirsin.

grepwin kur ve "MPH" kelimesini resources 'da arat muhtemelen, bulursun örnek script/index.html gibi bir şey olması gerek dosyayı bulduğun da kaldırabilirsin.

42044
dediğiniz gibi bir şey çıkmadıı gosterge ve fuel benim eklediğim scriptin dosyaları onun haricinde index.html tarzı bir şey göremedim

[Non-Esx]\gosterge diye bi script var o olabilir bu hud hakkında bilgim yok anahtar kelimeleri aratman senin icin en iyisi bi özelliği text falan atıyorsa, bulman kolaylaşır.

Sorununuz çözüme ulaşınca buradan belirtir misiniz?

[Non-Esx]\gosterge diye bi script var o olabilir bu hud hakkında bilgim yok anahtar kelimeleri aratman senin icin en iyisi bi özelliği text falan atıyorsa, bulman kolaylaşır.
[Non-Esx]\gosterge scripti benim sonradan eklediğim sağ aşşığda görünen hud onu kullancağım için kaldırmadım kaldırmam gerekenler sağ üst ve sol at

Ön ek tarafımca değiştirilmiştir​

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!