Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım XFiveM XFKIA Köşe Tut | Yakında satışa çıkarmayı config üzerinden editlenebilen güncel ve gelişmiş köşetut scripti

CreateAce

Üye
FT Kullanıcı
XF-XFKIA
Herkese selamlar umarım sağlık ve hayat sorunlarınız yoktur, günleriniz keyiflidir. Bir süredir üzerinde uğraştığım çeşitli yerlerden örnek kodlar alarak hem scripti hem de kendimi geliştirdiğim ve tebexte satmayı planladığım bir scriptin tanıtımını burada paylaşmayı istedim. Benzerleri olan ama videoyu izleyince anlayacağınız üzere farklılıkları olan bir script. Dışarıdan bakınca yeşil yeşil kusan toxic kitle gelmeden tanıtıp gidiyorum. Script güncel newqb alt yapısına uygun editlenebilir bir köşetut. Videoda hem İngilizce hem de Türkçe notifylar var bir sorunuz olursa videonun açıklama kısmındaki discord sunucusundan veya buradan sorabilirsiniz. Yabancı forumlarda html kısmını bulmuştum boşa gitmemesini istedim ve gerçekten içime sinen çok güzel bir şey oldu.

Script satışa çıkarıldı bilginize.

XF-FDELIVERY
Videodan anlaşıldığı üzere ekteki preview getir-götür ek mesleğidir editable config vs. vs.

GELİŞMİŞ ARAÇ PARÇALAMA​

XF-VEHICLESHRED​

Videoda görülen tamamen editlenebilir araç parçalama​

GELİŞMİŞ DISPATCH SENARYO​

XF-DISPATCH​

Videoda görülen tamamen editlenebilir DISPATCH SENARYOLARI​

References:
xf-xfkia +3 Ref: VennyV - AuraV - BakerV
xf-newanimations +1 Ref: VennyV
xf-fdelivery +1 Ref: LonoV
xf-dispatch +1 Ref: VennyV

Son düzenleme:
La oğlum başlığı yanlış yazmışım düzeltebilen bir yetkili var ise başlığı yapabilir mi ?

XFİVEM XFKIA KÖŞE TUT | YAKINDA SATIŞA ÇIKARMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM CONFİG ÜZERİNDEN EDİTLENEBİLEN GÜNCEL VE GELİŞMİŞ KÖŞETUT SCRİPTİ​

notify'ı chat'i kullanmak için izin isteseydin keşke...

sadece bulduğum bir temel paketi kullanıyorum isimleri bile senin değil içini açıp bakmadım :/
İsimleri benim değilse benim leaklenen paketimden birisi indirmiş ve isimlerini değiştirmiş, satış konuma bakabilrsin ikisi de bana ait.

Herkese selamlar umarım sağlık ve hayat sorunlarınız yoktur, günleriniz keyiflidir. Bir süredir üzerinde uğraştığım çeşitli yerlerden örnek kodlar alarak hem scripti hem de kendimi geliştirdiğim ve tebexte satmayı planladığım bir scriptin tanıtımını burada paylaşmayı istedim. Benzerleri olan ama videoyu izleyince anlayacağınız üzere farklılıkları olan bir script. Dışarıdan bakınca yeşil yeşil kusan toxic kitle gelmeden tanıtıp gidiyorum. Script güncel newqb alt yapısına uygun editlenebilir bir köşetut. Videoda hem İngilizce hem de Türkçe notifylar var bir sorunuz olursa videonun açıklama kısmındaki discord sunucusundan veya buradan sorabilirsiniz. Yabancı forumlarda html kısmını bulmuştum boşa gitmemesini istedim ve gerçekten içime sinen çok güzel bir şey oldu.
+rep

Script satışa çıkarıldı bilginize. TR Fiyat 250 Tebex Fiyat 350₺ Detaylı bilgi için yukarıdaki videonun açıklamasına bakabilirsiniz.

öncelikle iyi satislar.
Piyasadaki free scriptlerden ayri kilan sadece telefon ui si olmus galiba.
Geri kalani çok zayif kalmis ve hatta free scriptlerden bile kötü olmus.
Lütfen yanlis anlama, sadece yapici bir elestiri olarak söylüyorum ki kendini gelistirebil biraz.

örnegin bu free script 3 sene önce yazilmis ama gerçekcilik ve animasyonda çok daha ileride:

Selamlar satış kısmının eksikliğinin farkındayım eleştiri için teşekkürler. Piyasdaki farkı daha optimize ve bütün bug abuselere karşı önlem alınması item havuzu olması. Satış ve bildirim kısımlarını şu anda aktif şekilde güncelliyorum farkındayım. Tekrardan eleştirin için sağ ol :)

öncelikle iyi satislar.
Piyasadaki free scriptlerden ayri kilan sadece telefon ui si olmus galiba.
Geri kalani çok zayif kalmis ve hatta free scriptlerden bile kötü olmus.
Lütfen yanlis anlama, sadece yapici bir elestiri olarak söylüyorum ki kendini gelistirebil biraz.

örnegin bu free script 3 sene önce yazilmis ama gerçekcilik ve animasyonda çok daha ileride:
scriptin kötülüğü şakaa mıııı

scriptin kötülüğü şakaa mıııı
Eger fivem de animasyonlar, pedtask lar vs. ile neler yapabilecegini hayal edebilseydin o zaman baska düsünürdün.
Benim yaptiklarim da elestiriye açik ama kendi yaptigimdan ufak bir örnek vereyim, pedleri nasil kontrol edip animasyonlar kullanabilecegin açisindan (yanlis anlama, benim yaptigim da aman aman güzel demiyorum ama kendimi gelistirmeye çalisiyorum orjinallik, animasyon ve ped kontrolleri konusunda) :

Eger fivem de animasyonlar, pedtask lar vs. ile neler yapabilecegini hayal edebilseydin o zaman baska düsünürdün.
Benim yaptiklarim da elestiriye açik ama kendi yaptigimdan ufak bir örnek vereyim, pedleri nasil kontrol edip animasyonlar kullanabilecegin açisindan (yanlis anlama, benim yaptigim da aman aman güzel demiyorum ama kendimi gelistirmeye çalisiyorum orjinallik, animasyon ve ped kontrolleri konusunda) :

Sadece gülümsüyorum, madem diyecek birseyin yok o zaman sükut et ve birak da bilen yazsin.
Konu sahibi ne güzel eksikliklerinin oldugunu gördü, nacizane tavsiyemi dinledi ve üzerinde eminimki çalisacaktir.
Hatalarindan veya eksikliklerinden ders çikaranlar inan ki daha iyi yerlere gelirler, kabullenemeyip kendini Mount Stupid ( bkz: ) in tepesinde görenler de kaybedenlerdir.

ESX HALİ TEBEX DE

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!