Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Reklam WindV RolePlay ● ArcadeRP ● Çayını Kahveni Al Gel ● Gelişmiş Sistemler ● Kaliteli Rol Deneyimi!

ysfbaker

VIP Üye
VIP Üye
Katılım
1 yıl 5 ay 1 gün
Mesajlar
270
BİZ KİMİZ?
Bizler uzun süredir Fivem'in i̇çerisinde olan ve FiveM TR'nin gözlerimizin önünde batışını i̇zleyen bir avuç FiveM Tr rol yapma amacı besleyip sunucu bulamayan kitlelerden biriyiz, bu sebeple WindV projesi adı altında bir eski Fivem kafası i̇le tamamen saçma sapan yeni FiveM Tr kitlesinin uydurduğu sözde roleplay sistemlerini yok sayarak tekrardan eski Fivem tarzını, mekaniklerini, tasarımlarını, eski adaleti, eski oyuncu ve yetkili kadrosunu, para ver mekan, mevki, makam al mantığını yok ederek WindV sunucumuzu açtık.

AMACIMIZ NE?
Öncelikle bu projede kesinlikle hiçbir şeyden para kazanmamaktayız. amacımız, tamamen eski Fivem ortamını geri getirmek. Gerek eski oyuncu kitlesi, admin kadroları, eski tasarımlar, eski sistemler, eski sıcak samimi ortamlar, para ver mekan, mevki, makam, araba al mantığını yok etmek, ve bu projede başarılı olup FiveM Tr ye kaliteli bir sunucu kazandırmak.

NEDEN ONCA SUNUCU VARKEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?
Eğer eski Fivem Tr yi özlüyor, ah nerde o eski günler diyorsanız, sunucumuzun hoşunuza gideceğinden eminiz. eski Fivem'in üstüne o zamandaki eksiklikleride gidererek tamamen kusursuz, adaletli, eğlenceli, samimi ve para ver oyun i̇çi i̇temlar al mantığı olmayan bir ortam oluşturduk. Elimizden gelen en i̇yi sistemler ile kaliteli bir sunucu yapmaya çalıştık. Sizde bu halde olan FiveM TR'nin durumuna rağmen bizim gibi düşünen bir oyuncuysanız sizi sunucumuza bekleriz!

SUNUCUYA GİREBİLMEK İÇİN NE YAPMAMIZ GEREKİYOR?
Öncelikle sunucumuzda beyaz liste yaani whitelist sistemi vardır, sunucuya girebilmek i̇çin öncelikle Discord sunucumuza gelip mülakat bekleme kanalına geçtikten sonra kayıt yetkililerimizin sizlere sorduğu karakter bilgileriniz ve bir kaç rolsel soru olan mülakata katılıp, onay alıp whitelist'e kayıt olabilirsiniz! Sunucuya girmek i̇çin tek şart tek amacınızın rol yapmak olmasıdır.

asdsadsdrqwtwasdad.jpg
DipNot: Bizimle birlikte FiveM oynayacaksanız tek amacınız ROL YAPMAK olmalıdır. Herhangi bir şekilde kill edit, trash talk, OOC kin gibi ahmakça işler peşindeyseniz, bu sunucu size hitap etmez.

Low-Medium-Arcade-Hard-Harcade gibi FiveM piyasası tarafından uydurulmuş sözde ROLEPLAY sistemleri (!) sunucumuzda bulunmamaktadır. Bu sunucu ROLEPLAY sunucusudur. Rolün serti, hafifi olmaz. Roleplay demek, bir karaktere bürünmek ve onun hayatını yaşamaktır. Bu doğrultuda sunucumuzda oynayabilirsiniz.

PVPRP ve GUNRP gibi ahmakça ve manasızca düşüncelerle bu sunucuda oynamak isterseniz, bu sunucu size hitap etmez. Bu sunucuda canlandırdığınız karaktere göre suç dünyasına batabilir veya bundan tamamen uzak kalıp sakin bir hayat yaşabilirsiniz. Bu sizin rol kapasitenize ve tarzınıza bağlıdır.

Kullandığınız araçlarla kaza yapıp hiçbir şey olmamış gibi devam etmek istiyorsanız, bu sunucu size hitap etmez. Başka bir sunucuda arabanızla sekiz takla atıp devam edebilirsiniz.

Gerçek hayatınızla oyunu ayırt edemeyecek bir psikolojiye sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, bu sunucu size hitap etmez. Roldeki karakterinizin başına gelecek şeyleri içselleştirecekseniz, başka bir sunucuyu tercih edebilirsiniz.

Paranız ile bu sunucuda yalnızca kozmetik ürünler işletmeler ve oyunun normal araçlarından kozmetik harici farklılıkları olmayan araçları satın alabilirsiniz. Aldığınız bu ürünlerde görüntü dışında bir özelliğe sahip değildir. Bunun dışında paranız ile silah, para, yetki, makam, mevki satın almak istiyorsanız bu sunucu size hitap etmez. Başka bir sunucuda para harcayarak kendi egonuzu tatmin edebilirsiniz.





 
Son düzenleme:
BİZ KİMİZ?
Bizler Uzun Süredir Fivem'in İçerisinde Olan Ve Fivem Tr Nin Gözlerimizin Önünde Batışını İzleyen Bir Avuç Fivem Tr Rol Yapma Amacı Besleyip Sunucu Bulamayan Kitlelerden Biriyiz, Bu Sebeple BakerV Projesi Adı Altında Bir Eski Fivem Kafası İle Tamamen Saçma Sapan Yeni Fivem Tr Kitlesinin Uydurduğu Sözde Roleplay Sistemlerini Yok Sayarak Tekrardan Eski Fivem Tarzını, Mekaniklerini, Tasarımlarını, Eski Adaleti, Eski Oyuncu Ve Yetkili Kadrosunu, Para Ver Mekan, Mevki, Makam Al Mantığını Yok Ederek BakerV Sunucumuzu Açtık.

AMACIMIZ NE?
Öncelikle Bu Projede Kesinlikle Hiçbirşeyden Para KAZANMAMAKTAYIZ. Amacımız, Tamamen Eski Fivem Ortamını Geri Getirmek. Gerek Eski Oyuncu Kitlesi, Admin Kadroları, Eski Tasarımlar, Eski Sistemler, Eski Sıcak Samimi Ortamlar, Para Ver Mekan, Mevki, Makam, Araba Al Mantığını Yok Etmek, Ve Bu Projede Başarılı Olup Fivem Tr Ye Kaliteli Bir Sunucu Kazandırmak.

NEDEN ONCA SUNUCU VARKEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?
Eğer Eski Fivem Tr Yi Özlüyor, Ah Nerde O Eski Günler Diyorsanız, Sunucumuzun Hoşunuza Gideceğini Düşünüyoruz. Eski Fivemin Üstüne O Zamandaki Eksiklikleride Tamamlayarak Tamamen Kusursuz, Adaletli, Eğlenceli, Samimi Ve Para Ver Oyun İçi İtemlar Al Mantığı Olmayan Bir Ortam Oluşturduk. Elimizden Gelen En İyi Sistemleri Yapmaya Çalıştık. Sizde Bizim Gibi Bu Halde Olan Fivem Tr'nin Durumuna Rağmen Bizim Gibi Düşünen Bir Oyuncuysanız Sizi Sunucumuza Bekleriz!

SUNUCUYA GİREBİLMEK İÇİN NE YAPMAMIZ GEREKİYOR?
Öncelikle Sunucumuzda Beyaz Liste Yaani Whitelist Sistemi Vardır, Sunucuya Girebilmek İçin Öncelikle Sunucumuza Gelip Başvuru Formu Kısmından Karakter Bilgileriniz Ve Bir Kaç Rolsel Soru Olan Formu Doldurduktan Sonra, Onay Alıp Whitelist'e Kayıt Olabilirsiniz! Sunucuya Girmek İçin Tek Şart 16 Yaşından Büyük Olmanız Ve Tek Amacınızın ROL YAPMAK Olmasıdır.

Tamamen Fiziksel Olarak Anahtarla Kapısını/Deposunu Açabileceğiniz Motel Sistemi;
Ekli dosyayı görüntüle 88712
Tatlı Bir Arayüze Sahip Mekanik Menü;
Ekli dosyayı görüntüle 88735
İtemlı Anahtar Sistemli Envanter;
Ekli dosyayı görüntüle 88715
2. El Araç Satışında Tatlı Rollerin Çıkabileceği Araç Kilometre Sayacı Olan Araç Hud;
Ekli dosyayı görüntüle 88716
Satın Alınabilir, İçerisine İnsanları Davet Edebilir, İkeadan Alınan Eşyalar Eklenebilir, Depo Koyulabilir Çeşit Çeşit Evler;
Ekli dosyayı görüntüle 88717
İçerisinde Modlu Araçlarında Bulunduğu Galeri;
Ekli dosyayı görüntüle 88719
Tamamen Sade Ve Gerekli Herşeyi İçerisinde Barındıran Telefon;
Ekli dosyayı görüntüle 88720
Yiyecek İçecek Alınabilir Çeşitli Kafe, Restoran Ve Barlar;
Ekli dosyayı görüntüle 88722
Pillbox Şehir Hastanesi;
Ekli dosyayı görüntüle 88731
Ana Mesleklerin Haricinde Rol Çeşitliliği Katması İçin Hobi Meslekleri;

Ekli dosyayı görüntüle 88723
Ekli dosyayı görüntüle 88724
Her Departmana Özel Departman Binaları, Galeri, Mekanik F3 Menü Ve Teçhizat Dolabı;
Ekli dosyayı görüntüle 88725Ekli dosyayı görüntüle 88726Ekli dosyayı görüntüle 88727
Ekli dosyayı görüntüle 88728Ekli dosyayı görüntüle 88729Ekli dosyayı görüntüle 88730
Ekli dosyayı görüntüle 88732Ekli dosyayı görüntüle 88736Ekli dosyayı görüntüle 88734
Dip Not: Bizimle birlikte fivem oynayacaksanız tek amacınız ROL YAPMAK olmalıdır. Herhangi bir şekilde kill edit, trash talk, OOC kin gibi ahmakça işler peşindeyseniz bu sunucu size hitap etmez. Low-Medium-Arcade-Hard-Harcade gibi Fivem piyasası tarafından uydurulmuş sözde ROLEPLAY sistemleri (!) sunucumuzda bulunmamaktadır. Bu sunucu ROLEPLAY sunucusudur. Rolün Serti, hafifi olmaz. Roleplay demek bir karaktere bürünmek ve onun hayatını yaşamaktır. Bu doğrultuda sunucumuzda oynayabilirsiniz. PVPRP ve GUNRP gibi ahmakça ve manasızca düşünceler ile bu sunucuda oynamak isterseniz bu sunucu size hitap etmez. Bu sunucuda canlandırdığınız karaktere göre suç dünyasına batabilir veya bundan tamamen uzak kalıp sakin bir hayat yaşabilirsiniz. Bu sizin rol kapasitenize ve tarzınıza bağlıdır. Kullandığınız araçlar ile kaza yapıp hiçbir şey olmamış gibi devam etmek istiyorsanız, bu sunucu size hitap etmez. Başka bir sunucuda arabanızla sekiz takla atıp devam edebilirsiniz. Gerçek hayatınız ile oyunu ayırt edemeyecek bir psikolojiye sahip olmadığınızı düşünüyorsanız bu sunucu size hitap etmez. Roldeki karakterinizin başına gelecek şeyleri içselleştirecekseniz başka bir sunucuyu tercih edebilirsiniz. Paranız ile bu sunucuda hiçbirşey alamazsınız! Paranız ile silah, para, mekan, yetki, makam, mevki satın almak istiyorsanız bu sunucu size hitap etmez. Başka bir sunucuda para harcayarak kendi egonuzu tatmin edebilirsiniz.

/
+rep çok iyi sunucu donate mantığı olmaması dikkatimi çekti
 
Bu boktan fivem ortamında sunucunuz eski sıcak günleri hatırlatıyor elinize sağlık şans verilebilir bi sunucu olmuş.👍👍👍👍
 
Yeni! Kamu Alanı Kısmına Eklenen Konteyner Temalı Kafemiz!
Konteyner Kafe (1).png
 
Son düzenleme:
Yapacağımız Jenerik Çekimine Katılmak İsteyen Oyuncularımız Üzerinden Ticket Oluşturarak Bizimle İletişime Geçebilir!

Jenerik (Instagram Gönderisi).png
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!