Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[WARMRP 2020] FPS VE ROL KALİTESİ ÖN PLANDA! + MODLU SAÇLAR, KIYAFETLER - EUP MENU VE DAHA FAZLASI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NecoReis

Üye
FT Kullanıcı
Ben kimim?
Yaşım bir çoğunuza göre küçük olabilir, ben 11 Mart 2002 doğumluyum ve 18 yaşındayım.Zamanım küçüklüğümden beri bilgisayarda geçiyor ve oyun sektöründen hiç kopmadım, isteklerinizi anlıyorum ve Dijital Oyun Tasarımı okuyorum.Oyun çıkartmak yerine sunucu açtım ve eğlenebileceğimizi düşünüyorum.

[NEDEN WARMRP]
Neden seçmelisiniz sorusuna cevap vermem çok doğru olmaz ama kaliteli bir rol istiyorsanız ve sürerliliğini getirmek istiyorsanız.Küçük yaş ortalamasında yapılan cıvık hareketleri sevmiyorsanız, tam yerindesiniz.Yaşın önemli olmadığı ama sunucuda bulunan kuralların asla çiğnenmediği bir ortam.Burası WARMRP, ismimizden de anlaşılacağı gibi sıcak kanlı ve ilgili bir ekibimiz de mevcut :)

[BAN SİSTEMİ]
Güncel olarak bir sistem düşündüm.Kişiler rol hatalarına göre sözlü, daha sonra rollü daha sonra da süreli uzaklaştırma alacaklar.Oyuncu kaybetmeye niyetimiz yok, herkes hatasını anlar ve bir daha yapmamaya çalışır.Süresi bitince gelir ve daha dikkatli olur.

[EKIP ALIMLARI]
Ekiplere gelmelerine karşı yapılacak töleranslar var tabii ki, LSPD ekibimiz doldu ve üst sınıf ekip var.Aile olarak eksik var sunucumuzda.Modlu Malikane, silah verilir fakat ekstralar için ya bağış atılması gerekiyor, yada kendileri kasmalılar.HARDRP olan bir sunucuda garaj koyamam malikanelere, arablarını satın almalılar.Rol olarak da yetersiz kalan ekiplerin elinden aile, çete vs.. rolleri alınacaktır.Şimdi biraz alımlardan bahsedeyim;

[MEKANIK]
Mekanik olmak için 5 kişiye ihtiyacınız vardır.Mekaniği size teslim ederim fakat biri gelip ücreti karşılığında orayı almak isterse teslim etmek zorundayım.Çünkü geldiğiniz ekiple ücretsiz bir şekilde zaten size veriyorum.Fakat sunucunun sürerliliğinin gelmesi için bunları yapmak zorundayım.Para göz olarak algılanmak istemem.Mekanik için şuan ücretlendirmem yok ama ileride düşünülebilir sizlerden de tavsiye aldıkça...

[ÇETELER/AİLELER]
Çete veya aile olmak isteyen arkadaşlara şu şekilde bağış seçeneklerini göstermek istiyorum:

26970

BU İŞTE HİÇBİR ZAMAN YALNIZ DEĞİLİM, HER ZAMAN ÖRNEK ALACAĞIM İNSANLAR OYUNCULARIM OLACAKLAR. (ARDA "KURUCU")

[ÇETELER]
Aile
olmak isteyenler aile olabilirler ama çete olarak takılmak isteyenlere modlu hood verilmektedir.5 Kişinin altına verilmemektedir! Kişi sayınız fark etmez fakat SOSYAL ROL öncelikli olduğu için lütfen GUNRP tayfası uğramasın! SOPA/SWITCHBLADE VERILMEKTEDIR!

[ADMİN ROL PASLARI/ROLLER]
Genç ve role kendini kaptıran, gerektiğinde küfür eden veya bağırması gereken yerde sessiz kalan bir ekip değil.
Görebileceğiniz en iyi rol pası ekiplerinden kendileri, bir yumruk yediğinde "gÜvEnLi bÖlgE kArşİM dEsTTEk Gle" diyen tayfayı istemiyorum.Güvenli bölgede yumruk "/do güvenli bölgede illegal izni?" olarak sorunun karşılığında cevap alınabilir.Yada "/zarat" yaparak yüksek sayı atanın dediği kabul olunabilir.Olayları desteğe taşımayın, rol içinde OOC çıkmayın!

[PED KULLANIMI]
PED KULLANIMI SUNUCUMUZDA İZİN ALAN HER OYUNCUYA AKTİFTİR.YASAK SÖZ KONUSU DEĞİLDİR FAKAT DATA KAYBI YAŞAMAK İSTEMİYORSANIZ LÜTFEN İZİN ALIN!

26972

[SUNUCUMUZDA BULUNAN BAZI ŞEYLER]

?‍♂️?‍♂️ Gelişmiş LSPD/LSSD Bürosu
?? ÜST DÜZEY HİLE KORUMASI
✅✅ TASARIM ENVANTER [ESX]
?? Hard Ekonomi
?? +85FPS
?? ÖZEL PİST OLUŞTURULABİLİR SOKAK YARIŞI
??SOSYAL RP ODAKLI ALANLAR (ADMINLER SIZI BU ALANLARA HER TÜRLÜ ÇEKİYOR ROL İÇERİSİNDE)
??SOKAKTA NPCLERE UYUŞTURUCU SATMA
??HACKLEYEREK UYUŞTURUCU ÇETELERİNİ BASMAK
??ZENGİN İÇERİKLİ GALERİ VE ARAÇLAR (FPS ÖZEL)
??KİŞİYE ÖZEL SATIN-ALINABİLİR EVLER
??ÖZEL HOBİ MESLEKLERİ (BAL/TACO/KARPUZ...)
??SOYULABİLİR EVLER
?? TEKNE + HELİKOPTER GARAJI
?? 3D TEAMSPEAK

[DC]

//​

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!