Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script W Community V1 ESX/QBCORE

prometheuss

Üye
FT Kullanıcı
W Community V1

Merhaba arkadaşlar bugün can sıkıntısından yaptığım bir scripti satışa sunmak istiyorum.
Bunun benzerleri var bunun farkındayım konunun altına bunun aynısı var yazmanıza gerek yok.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Özellikleri
--------------------------
Revive atma
Öldürme
İtem verme
meslek verme
duyuru atma
Belirtiğiniz id yi oyundan atma
oyundaki herkesi atma
Oyunda kaç kişi olduğunu görme
VB
Video

-------------------

Satın almak için
// ya da
Prometheuss#1984

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
daha çok geliştirebilirsin çünkü direkt tam olarak aynısı paylaşıldı

DF
+rep, nadir atarım, güzel ve kullanımı kolay duruyor

DF
72233
Kagan Kagan sövsen de bir satış thread'ini daha fazla toksiklememek için cevap vermeyeceğim, ama prometheus'la haftalardır gerginiz/aramız güllük gülistanlık değil resmen atışıyoruz, ama aranızdaki fark o kadar açık belli ki; o bile yapıcı davranabilirken sen laf atacak yer arıyorsun. yatacak. yeriniz. yooook.

ayriyeten sanırım müşterim olan 1-2 sunucu prom'un botlarını kullanıyor, gayet memnunlar ve discord düşmediği sürce %100 uptime'ları var. dolayısıyla +ref. başarılı satışlar ve kusurumuza bakma dostum prometheuss prometheuss

DF
Ekli dosyayı görüntüle 72233
Kagan Kagan sövsen de bir satış thread'ini daha fazla toksiklememek için cevap vermeyeceğim, ama prometheus'la haftalardır gerginiz/aramız güllük gülistanlık değil resmen atışıyoruz, ama aranızdaki fark o kadar açık belli ki; o bile yapıcı davranabilirken sen laf atacak yer arıyorsun. yatacak. yeriniz. yooook.

ayriyeten sanırım müşterim olan 1-2 sunucu prom'un botlarını kullanıyor, gayet memnunlar ve discord düşmediği sürce %100 uptime'ları var. dolayısıyla +ref. başarılı satışlar ve kusurumuza bakma dostum prometheuss prometheuss
önemli değil dostum ne demek.

DF
Ekli dosyayı görüntüle 72233

Konuyu daha fazla toksiklememek için uzatmayacağım ama durmadan yok yatacak yeriniz yok diyip laf atıyorsun çözemiyorum seni

DF
Tanıdık geldi bot alla alla İstiyen varsa gelsin bedava ya veryim ya Not güzel calmısın tebrikler
zaten bunu foruma paylaşan benim ki sen neden prim kasıyorsun başkasının konusunda lmao xD

Konuya gelecek olursak bir şeyi satmak için bir kopyasının olup olmaması farketmez. Bütçesi olan kişi paralı olanı alır bütçesi olmayan ücretsizi kullanır.
+rep

DF
zaten bunu foruma paylaşan benim ki sen neden prim kasıyorsun başkasının konusunda lmao xD

Konuya gelecek olursak bir şeyi satmak için bir kopyasının olup olmaması farketmez. Bütçesi olan kişi paralı olanı alır bütçesi olmayan ücretsizi kullanır.
+rep
Tamamen sana katılıyorum.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!