Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket VR 5.0 Paketi (cdev)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burda niye bende doblo reklamı var la?

SQL Linkini Güncellermisiniz

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██████╗░███████╗██████╗░░
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██╔══██╗██╔════╝██╔══██╗░
░░██╗░░░░██╗░░░░██╗░░██████╔╝█████╗░░██████╔╝░
██████╗██████╗██████╗██╔══██╗██╔══╝░░██╔═══╝░░
╚═██╔═╝╚═██╔═╝╚═██╔═╝██║░░██║███████╗██║░░░░░░
░░╚═╝░░░░╚═╝░░░░╚═╝░░╚═╝░░╚═╝╚══════╝╚═╝░░░░░░

erişim verir misin

Merhaba piyasada adının ilk geçtiği, satışını ilk benim yaptığım VR 5.0 paketini Tanıtım Linki paylaşma zamanının geldiğini fark ettim çünkü benim kısa ya da uzun süreli emeğimin başkaları tarafından satılması canımı sıkmaya başladı paket %70 edrp %29 benim emeğim %1 kaju tgiann script edit ayrıca sağda solda ismi geçen tek vasfı vrrp de developer olmak olan, YouTube unda 5 dakika gezseniz paylaştığı hiçbir scriptin kendisinin olmadığını kolayca görebileceğiniz kaju isimli kod bilgisi tgiannın scriptlerinin dosya adını değişebilecek kadar olan arkadaşın şu piyasada yaptığı maymunlukların haddi hesabı yoktur.Piyasada başardığı tek şey kendisinin olmayan şeyleri sağda solda kendisininmiş gibi gösterip kimsenin şu ana kadar kasmadığı primi kasmaktır.Başta @QY olmak üzere @rola ve @almez in hatta benim de emeklerimi kendisininmiş gibi gösterip sağda solda satıyor.Kaju 5.0 ı klasik edrp bir paketten ayırt eden çoğu şey benim emeğimdir.Paketi ona göndermesem cebine 5 kuruş girmeyecek bu arkadaş,Edrpv2 ye fivem tebex lisansı koyduğunu söylüyor.Paketi sattığı hiçbir yerde adımı geçirmiyordu ve emeğimi hiçe sayıyordu.Bu arkadaş için gerekli ss leri discordumda paylaşacağım.Çünkü o ss lerin yeri burası değil.Gördüğünüz zaman
bu arkadaşın nasıl biri olduğunu ve para için insanları mağdur duruma düşürdüğünü anlayacaksınız.Bu arkadaştan paket alan elemanlara da Allah sabır versin.

Konuyu bu 3 efsanevi ss ile bitirmek istiyorum.Üstte yazdığım hiçbir şey boş itiraf değildir.Hepsinin kanıtı var.

Dengim değilsin dostum evet olsaydın gittiğim her yerden işe yaramıyorsun diye atılmazdın.
Ekli dosyayı görüntüle 77585
Ekli dosyayı görüntüle 77586
Ekli dosyayı görüntüle 77587
Erişim izni istiyor hocam rica etsem izin verir misin

Paylaşımi erişim ile yapılması garip geldi.

indirme linki özel-erişim istediği için konu tarafımca kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!