Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Vpn ile girişi engelleme mxs-blockvpn

• Konbuyu başlatan MIXAS
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 19
  • Görüntüleme 2K
Güzel çalışma.

Agagagagagagha buda mı çalıntı be?
Klasörün ismini değiştirdin mixos yaptın buraya attın noldu? Profesyonel yazılımcı mı oldun şimdi ??

Öncelikle selam, buraya attın noldu? sorusunun cevabı insanlarla sc paylaşmayı seviyorum ve extra olarak konu altındaki bilgisiz arkadaşlarla dalga geçiyorum ^^ konuda sc benim yazmıyor atgden farklı olarak log sistemi var, böylece oyuna vpn ile bağlantı kuran kişileri sadece engellemek yerine yakalayabiliyorsun. Bahsettiğiniz ürün ile open source karşılaştırma : Sadece insanları eleştirip forumu sadece soru sormak için kullanman biraz daha üzücü.

Öncelikle selam, buraya attın noldu? sorusunun cevabı insanlarla sc paylaşmayı seviyorum ve extra olarak konu altındaki bilgisiz arkadaşlarla dalga geçiyorum ^^ konuda sc benim yazmıyor atgden farklı olarak log sistemi var, böylece oyuna vpn ile bağlantı kuran kişileri sadece engellemek yerine yakalayabiliyorsun. Bahsettiğiniz ürün ile open source karşılaştırma : Sadece insanları eleştirip forumu sadece soru sormak için kullanman biraz daha üzücü.
agaa bee yok yok ağlamıyor onun sesi öyle jssdjsjjjs

Öncelikle az önce çok güzel bir post atmıştım yukarıya çok güzel laf sokmuştum sana onu hangi mod kankin sildi bilmiyorum içine oturmuş olsa gerek(!) Konuya tekrardan değinmek gerekirse başkalarının scriptini alıp içine 2-3 tane satır(Tam anlamıyla evet 2-3 tane satır) ekliyip sonra onun ismini kendi nickin yapıp bir güzel github'a uploadlayınca yazılımcı olmuyorsun benim ergen kardeşim.Birşeyler öğrenmek istiyorsan içini açıp kurcala kafan sadece o kod satırlarını ctrl c ctrl v yapmaya çalışmasın .
Tipe bak hele 28130

AASHAGSDASHHAASHASJHAHA

Yararlı bir paylaşım olmuş ?

marfix marfix Konudaki gereksiz mesajları ben sildim içime de oturmadı, dediğinin aksine forumdaki düzeni sağlamak için böyle bir yola başvurdum. Diğer bir konuya gelirsek kimse kullanmak zorunda değil fakat saygı duymak zorundasınız insanlara b*k atmadan önce aynaya bakın kendinizi eleştirin sonra diğer insanları eleştirin. Gereksiz mesajlar tarafımca silinmiştir konunun uzatılması durumunda gerekli cezai işlemleri uygulamaktan çekinmeyeceğimi belirtmek isterim teşekkürler.

Hadi abisi hadi.Sen lolde yasuo oynuyorken ben Fivem server listte Türkiye 1.sırasındaydım hadi çekil bir köşeye ve şimdi ağla.
Öncelikle az önce çok güzel bir post atmıştım yukarıya çok güzel laf sokmuştum sana onu hangi mod kankin sildi bilmiyorum içine oturmuş olsa gerek(!) Konuya tekrardan değinmek gerekirse başkalarının scriptini alıp içine 2-3 tane satır(Tam anlamıyla evet 2-3 tane satır) ekliyip sonra onun ismini kendi nickin yapıp bir güzel github'a uploadlayınca yazılımcı olmuyorsun benim ergen kardeşim.Birşeyler öğrenmek istiyorsan içini açıp kurcala kafan sadece o kod satırlarını ctrl c ctrl v yapmaya çalışmasın .
Tipe bak hele Ekli dosyayı görüntüle 28130
Keşke sadece soru kategorisinde forum açmayıp server listte en üste çıktığın scriptleri bizle paylaşıp bizede yardımcı olsan büyük developer

Keşke sadece soru kategorisinde forum açmayıp server listte en üste çıktığın scriptleri bizle paylaşıp bizede yardımcı olsan büyük developer
Forumu sadece soru sormak için kullanan biriyim belki elimdekileri paylaşmak istemiyorum ? + Olarak başkalarının yaptığı scriptleri başka forumlardan alıp ismini değiştirip sizin gibi gelip direk fivemtürke atmıyorum ben yaptım diye.Kendi yaptığım scriptlere gelirsek onları sizin gibi çoluk çocukla paylaşcak değilim.

Forumu sadece soru sormak için kullanan biriyim belki elimdekileri paylaşmak istemiyorum ? + Olarak başkalarının yaptığı scriptleri başka forumlardan alıp ismini değiştirip sizin gibi gelip direk fivemtürke atmıyorum ben yaptım diye.Kendi yaptığım scriptlere gelirsek onları sizin gibi çoluk çocukla paylaşcak değilim.
Hadi abisi hadi.Sen lolde yasuo oynuyorken ben Fivem server listte Türkiye 1.sırasındaydım hadi çekil bir köşeye ve şimdi ağla.

//

Aga isteyen istediği şeyi istediği kadar kod satırı ekliyip paylaşabilir.Ama gerçekten bi saygınızın olması gerek en azından böyle salak saçma şeyler yazmanıza gerek yok.Paylaşımın için teşekkürler kanka lolde yasuo oynamaya devamsa gel beraber girelim :d

MIXAS MIXAS ne kaçırmışım yaw

güzel paylaşım bu arada

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!