Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

VORP Genel Duyuru & Bilgilendirme

pavi

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar,

Genel olarak forum içerisinde bazı durumlardan göze çarpan birkaç konu hakkında bilgilendirme ve duyuru metnidir. VORP hakkında sorularınızın bazılarına yanıt bulmanızı umuyoruz.

Öncelikle Fivem Ticaret Merkezi adının altındaki "script" satışlarında VORP isminin geçtiğini gören birkaç konu gördük. VORP ekibinin bir üyesi ve developerı olarak scriptlerimizin %50 sinin FiveM Forumlarında bulunan hazır scriplerin bize uyarlanmış biçimi olduğunu söylemekten hiçbir zaman çekinmedik ve tekrar söylüyoruz. Geri kalan scriptlerin tamamı bize ait olup herhangi bir şekilde ticari kâr amacıyla satmayacağımızı bilmenizi isteriz.

VORP adını kullanarak "'scripti yazmalarında yardım ettim', 'bu scripti vorp a ben sattım' veya 'vorp developerıyım' " diye size gelip söyleyen insanların hiçbirisine kulak asmayıp bize doğrudan bildirebilirsiniz. Bu tarz yazılar yazan ve bizi olmadığımız bir tarzda göstermeye çalışan herkes hakkında hukuki işlem başlatılacaktır.

Not: Herhangi bir şekilde açık kaynaklı kendi yazdığımız scriptimiz bulunmamaktadır.

Aşağıda bulunan resimde ekibimizin tamamı bulunmaktadır. Kendilerini ekibimizin bir üyesi gibi tanıtan insanlara aldırış etmeyiniz
vorp_crew.png

VORP YÖNETİM

DF
Son düzenleme:
"Tüh milleti kandıramayacaklar". Gerekli bir paylaşımdı. İyi çalışmalar dilerim

DF
konu görüntülenmesi 1.3K iken ben yukardaki yazıyı atınca 1.5 k oldu maşallah :D

DF
ben de vorp developerıyım

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!