Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım vMenu (Türkçeleştirilmiş - SON SÜRÜM)

mek91

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
62585

/ Herkese Merhaba, Aramızda vMenüyü Seven İnsanların Olduğuna Eminim Bende İngilizce Yerine Türkçe Kullanmayı Tercih Ettim İyi Kullanımlar Dilerim..
/ BU ARADA KENDİ PERMİSSİON.CFG ' NİZİ KOYABİLİRSİNİZ. BEN KENDİME GÖRE AYARLADIM ORAYI. EĞER SIKINTI ÇIKARIRSA ORADAN BİLGİNİZ OLSUN

Son düzenleme:
SORUSU OLANLAR YAZABİLİR YARDIMCI OLURUM

kullanan varmı la hala 0.30 0.50 arası resmon yiyordu

Vmenu sevilmezmi Gerçekten Harika Birşey Resmon Kısmı m3 Adminle Karşılaştırıldıgında nasıl peki? Ayrıca infinty uyumludur sanırım son sürüm olduguna göre Türkçeleştirmeniz ayrı bir güzellik olmuş Emeğinize Sağlık Daha Geçen Hafta Keşke Olsaydı Demiştim Teşekkürler

Hala Yüksek Yiyor Malesef
Resmonun Anasını Ağlattı :D

62593

Kank senin paketin resmon 120 falan heralde
birde herkes optimizasyonumuz şöyle böyle diyor nerede o optimizasyonlu sunucular gören olmadı sanırsam :/

birde herkes optimizasyonumuz şöyle böyle diyor nerede o optimizasyonlu sunucular gören olmadı sanırsam :/
sen görmemişsin kanka 0.64 e normal demenden belli benim paket 1.5 yiyo aq sdfgşlksd

size resmon bakmayı öğretenleri bulup şey yapmak lazım tek bildiğiniz resmon resmon resmon.

size resmon bakmayı öğretenleri bulup şey yapmak lazım tek bildiğiniz resmon resmon resmon.
10 resmon paket yapak satak o zmn 30 da çöksün

aynen arkadaşlar siz haklısınız size kimse bir şey diyemez tmm resmon arkadaşlar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!