Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

? Virtual RolePlay | ? NON-WHITELIST |? ÖZEL AYARLANMIŞ EKONOMİ | ? LSPD-EMS BAŞVURU AÇIK |? ÖZEL İLLEGAL SİSTEM |DAHA FAZLASI DİSCORD.GG/eHHrPSx

VirtualRolePlay

Üye
FT Kullanıcı
9896
Virtual RP'nin eşsiz dünyasına katılmak ister misiniz?
AÇILIŞ TARİHİ : 26.04.2020 21:00

VİRTUAL ROLEPLAY HAKKINDA

Merhaba, sizlere Virtual Roleplay’i duyurmaktan mutluluk duyarım. SA:MP platformu üzerinde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizle Virtual Roleplay adı altında güzel bir proje başlatmaya; "Hard RP" seviyesini zorlayacak bir sunucu ile siz değerli kullanıcılarımızın karşısına çıkmaya karar verdik. Virtual Roleplay olarak siz değerli kullanıcılarmıza en iyi ortamı hazırlamaktayız. Sağlam, bilgili ve tecrübeli kadromuz ile siz değerli kullanıcılarımıza özlenen, istenen rol zevki ve yüksek rol ortamı en iyi şekilde hazırlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Virtual Roleplay olarak sağlam politikamız ile güzel ve iyi bir sunucu olmak için çalışmalarımız son hız devam ediyor. Yönetim Ekibi olarak panel, forum, sciprt konusunda sizler için her şeyin en güzelini seçiyoruz. Çeşitli sistemler yardımı ile rol çeşitliliğini arttırıyor, hazırladığımız çevre düzenlemeleri ile göz zevkine hitap eden rol ortamları oluşturuyoruz.

YÖNETİM EKİBİ HAKKINDA

Yönetim ekibimizde bir çok yöneticimiz çeşitli platformlarda üst düzey yetkilerde yöneticilik yapmış kişilerden oluşmaktadır ve tecrübe, yardım, ego konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz kişilerden oluşuyor. Tekrar belirtmek istiyorum gurur, ego, kibir yapan yöneticilerimiz bulunmuyor ve böyle bir durum olması halinde kendisine uzaklaştırma gibi cezalar vereceğimizi sizlere iletiyoruz. AP konusunu kesin bir tavizle dile getiriyoruz "Hiçbir yönetici AP yapmayacak, yapanlar ağır ceza alacaktır.’’ sözünü sizlere veriyoruz. Biz yöneticileri dahi sizlerle meslek yaparken, emeğinize ortak olurken, mesleğin zevkini sizinle yaşarken göreceksiniz. Yardım ve sorunlar konusunda asla sıkıntı çekmeyeceğiniz sizlere tekrar tekrar söylüyoruz. Oyun içerisinde yardım isteklerinize en kısa sürede gerekli ilgi, alaka ve tatlı dil ile cevap verip sorunlarınızı ortadan kaldırmak için mücadele edeceğiz.

BAĞIŞ-DONATER-SPONSOR HAKKINDA GÖRÜŞLERİMİZ

Bir çok sunucuda bulunan "BAĞIŞ-DONATER-SPONSOR" adı altında oyunculara tanımlanan ayrımcılıklara tamamen karşıyız ve duruşumuz hep bu şekilde ilerleyecek. Sunucumuzda kesinlikle BUNA DAİR ADIM ATILMAYACAK.

Sunucu Bilgileri

İşlemcisi Intel i9 9900K'ya sahip olan sunucumuzun, NVMe M2 SSD, 1000/1000Mbit Alt Yapı, DDoS Koruması gibi özellikleri sayesinde kesintisiz ve yüksek performanslı oyun deneyimini yaşayacaksınız.

Sunucumuzdaki bazı özellikler;

?- Yüksek FPS
?- Tokovoip ile 3D ses sistemi
?- Npc galeri
? - Npc Modifiye
?- İşkurda Mesleklerinde Günlük Limit
?- Soyulabilir Mücevher dükkanı
? -Merkez Bankası Soygunu

? -Banka Soygunları (Yeni Bir Sistemle Sizlerle)
?- Soyulabilir marketler [Yeni Sistem Market Soygunu]
? - Ev Soygunları
?- Yeni Araç Satma Sistemi
?- Yeni Motel Binası Ve Yeri
?- Yeni Modlu Araçlar
?- Yeni Kıyafet Satın Alma Menüsü

?- Özel Uyuşturucu Sistemi ( Görsellerde detayını görebilirsiniz.)
?- Özenle Tasarlanmış Polis Araçları
?- Gelişmiş telefon
?- Telsiz scripti
?- NPC' li Black Market
?- 3 Katlı Polis Karakolu
?- FPS Düşürmeyen Özenle Hazırlanmış Modlu Araçlar
?-Araç parçalama
?- Fiziksel Giyile Bilir Çelik Yelekler
?- Özel Tasarlanmış L.S.P.D VE EMS Araçları
?
- L.S.P.D VE EMS İÇİN (EUP SİSTEMİ)
? - L.S.P.D Tablet Sistemi
?- Özel Oduncu Ve Maden Mesleği ( Sunucumuzda İŞKUR VB. YOKTUR İSTEYEN GİDİP YAPABİLİR.)
?-İlgili yönetim ve sorunsuz destek
?- Hacker Mesleği
?- 7/24 Birebir Sesli Destek
?-300'den Fazla Animasyonlu F3 Menüsü ve /e komutları

?- Ve Daha Fazlası

SUNUCUMUZDAKİ BULUNAN SCİPRTLERDEN GÖRSELLER;
9899

Son düzenleme:
Güzel bir sunucuya benziyor
Aksam ekiple geliyoruz mutlaka

Sunucumuz bügün saat 21:00'da kapılarını siz değerli oyunculara açtı herkesi bekleriz.

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!