• Kayıt Olmak için davetiye kodu zorunlu kılınmıştır. Davetiye kodu talep etmek için bizimle iletişime geçin. Discord: https://dc.fivemturk.com
DARKDREAM arcade
boş supreme2h
DF DF

Video Editör & Grafik Tasarımcı

tienon

FT Kullanıcı
20 Eyl 2020
13
3
73
18
Merhaba,

Ben Tienon. Tam zamanlı video editörlüğü yapmaktayım. FiveM sunucularının da giriş videolarına, tanıtım filmlerine ihtiyaç duyduklarının farkındayım. Bu hizmeti sağlamak üzere bu konuyu açıyorum. Tasarım, video gibi konular için bana ulaşabilirsiniz.

Sunucuza özel tanıtım videoları, giriş için animasyonlu video gibi çalışmalar yapabilirim.

Ayrıca sunucuların tasarımlara ihtiyacı olduğunu da biliyorum, bu konuda da bana ulaşabilirsiniz.

Kullandığım Programlar:
Adobe Premiere Pro
Adobe After Effects
Adobe Photoshop

Giriş Videosu Örneği:

İletişim: Tienon#3573

gxon

FT Kullanıcı
28 Ağu 2019
26
9
73
20
yaptığın çalışma youtube üzerinde bedava paylaşılıyor lütfen insanları kandırmaya çalışma

tienon

FT Kullanıcı
20 Eyl 2020
13
3
73
18
Amacını anlamadım dostum ama zaten bilinen bir template bu 😀 dileyen kendisi yapabilir araştırıp, kimseyi kandırdığım yok

hypuin

FT Kullanıcı
12 Ocak 2021
2
0
71
19
Amacını anlamadım dostum ama zaten bilinen bir template bu 😀 dileyen kendisi yapabilir araştırıp, kimseyi kandırdığım yok
tasarımcıların işini basit sanıyorlar sonra ae ye yada psye girip deli taklidi yapıyorlar boşversene :d

FDream

FT Kullanıcı
27 Eki 2020
508
84
173
26
Discord
FDream#9148
Dostum template olunca senin çalışman olmuyor. Kendi yaptığın çalışmalarını koyman daha mantıklı olur ( Biz bu templateleri zaten paylaşıyoruz biz )

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!